Добре ли е да водя беба на море?

  • 643
  • 5
Питам,защото мисля да водя бебето на море,но се чудя здравословно ли е,какво може да се случи,с какво да се запася,как да я пазя и -.....давайте всякакви съвети!Мерси
Виж целия пост
# 1
ами според нашето педро е добре,но! на плаж до към 11 и след 17 часа,с шапка и намазана обилно с мляко,поне фактор +30,по възможност под чадър(ние ще се разминем със стоенето под чадъра),да не лежи по голо дупе на пясъка,за момиченцата е задължително да не са голички,пюрета,сокчета,преварена вода,дрешки тънки и дебели,шишета,купички,лъжички,завивки,памперси,лекарства от първа необходимост,ЗДРАВНАТА КНИЖКА на беба,и да не се лъжеш да плащаш на доктори,ако не дай си боже ви се наложи
ами май е това
ако има друго питай
Виж целия пост
# 2
и мен ме караха Дияна когато беше на вашата възраст да хукна към морето, ама аз тогава като млада неопитна майка, рекох "тц"
Ако имате възможност ходете. Морето е полезно.
Иринчето е писала някой неща. Общо взето това, което ползваш в ежедневието + лекарствата и мазилата. По-малко слънче, под чадърчето. Вземете надуваем басейн и да се плацика в него.
Виж целия пост
# 3
Изобщо не се притеснявай за беба - моят син беше на 5 месеца когато го заведохме на море за пръв път.  newsm10 Единствено внимавайте да не я претоплите защото обрива от претопляне е доста досаден
Виж целия пост
# 4
Никакви грижи Grinning
Под чадъра, намазана, с тениска.
Имай предвид, че на плажа е по-хладно (отколкото по-навътре в сушата) и винаги има лек бриз и жегата изобщо не се усеща.
Аз съм се отнасяла и стояхме до към 13 ч. на плажа и после докато се приберем пуквах от жега.
Както каза Ан-мари - малко басейнче задължително, щото в морето си е хладно за бебо
Виж целия пост
# 5
Не смятам,че ще имате някакъв проблем с бебката.Малката ни дъщеря беше на 5 мес. когато я заведохме на морето за първи път и  се чувстваше много добре.Само я дръжте под чадъра и използвайте слънцезащитни кремове. wavey
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия