SOS не мога да си намеря прегнил!

  • 28 586
  • 110
Момичета,помогнете от къде да си намеря прегнил 10000 единици,?Аз съм от Пловдив но бих отишла навсякъде Sad
Виж целия пост
# 1
Прегнил поне за сега няма , но пък има заместител , така че не изпадай в паника , а попитай лекаря си с какво да заместиш.На този етап прегнил няма никъде в БГ.
Виж целия пост
# 2
Аз съм пациентка на АГ Селена и нямах проблем със поставянето на Прегнила на 10.08.08, но всички лекарства от клиниката ми ги осигуриха .
Виж целия пост
# 3
Маринекс вече ти е писала, попитай лекаря си кой zаместител да вzемеШ. Знам, че са по скъпи, но пък да отидеШ до София пак няма да ти е много евтино. Успех.
Виж целия пост
# 4
Днес цял ден се опитвам да намеря телефон на вносителя за БГ - но за сега нищо иначе фирмата е Органон  Sad Ако някой друг го намери да дава и да ги погваме на всички нива  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
На мен също ми назначиха прегнил 1500 , но за сега никъде не го намирам дори и в София, казаха ми за добър заместител Овитреле , но все още продължавам да търся прегнил...
Виж целия пост
# 6
От клиника Щерев ми казаха, че имало заместител на Прегнила.
Виж целия пост
# 7
Преди около месец писах тук, че има проблем с доставките на Прегнил. От септември щели да започнат да се нормализират. Аз намерих от аптека, която работи с инвитро /так ми го казаха, каквото и да означава/. Проучете за такива аптеки, явно там зареждат по-големи количества и е възможно да е останало нещо.
Виж целия пост
# 8
Ние посещаваме доктор Бъчваров той ни каза че след 15 септември ще има прегнил и ние го чакаме заместителя е много скъп
Виж целия пост
# 9
ani8007, вие можете да си поzволите да чакате, zаЩото е zа мъжа ти. Поне така раzбрах от другата тема. Ама момичетата в процедура не могат да чакат zа съжаление.  Sad Би ли ми каzала колко струва овитрела?
Виж целия пост
# 10
Овитрела е по 94лв ампулата
Виж целия пост
# 11
 ooooh!

А честито на всички, на които им трябва спеШно.  ooooh!

Ани, иzчакайте прегнила. Не мисля, че е по лоШо качество от овитрела.
Виж целия пост
# 12
И аз не мисля,че е по-лош Прегнила.Как до сега винаги са използвали Прегнил,ако Овитрела беше по-добър,лекарите щяха да го споменават.А аз сега за първи път чух за този Овитрел.Винаги сме използвали Прегнил.
Виж целия пост
# 13
Ние намерихме Прегнил в Турция, в Одрин, има го във всяка една аптека и е 10лв една ампула 5000.
Виж целия пост
# 14
И аз не мисля,че е по-лош Прегнила.Как до сега винаги са използвали Прегнил,ако Овитрела беше по-добър,лекарите щяха да го споменават.

Едни и същи са двата препарата, това не трябва да те притеснява. Производителите са различни ... Прегнилът е в пъти по-евтин от Ovitrelle. По последна информация ще има внос на Прегнил може би в средата на м. Октомври  Rolling Eyes Аз си намерих изостанало количество в Благоевград ... това май ще ни е спасението ... изостаналото  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия