Трябва ли да си взема от лекаря бележките с изследванията на детето?

  • 543
  • 12
На последната консултация дадохме кръв и урина за изследвания. Резултатите са отлични. Трябва ли да си взема изследванията за картона на детето? Вие прибрали ли сте си ги?
Виж целия пост
# 1
Взела съм ги и е добре да са прикрепени към картона.
Виж целия пост
# 2
всъщност сега се замислих, че и аз ги нямам, но най-вероятно да съм ги затрила. Но пък имам абсолютно всички други изследвания, който сме й правили на Дияна (понеже не са фърчащи листчета и са залепени в картона). Simple Smile
Ми вземи си ги, сложи си ги в картона Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Картона ви не стои ли при докторката?
Защото нашия е там.
Виж целия пост
# 4
Картона си ни е в къщи, а когато бях готови резултатите от изследванията лекаря ги погледна каза че всичко и ОК и ги прибра при него.
Виж целия пост
# 5
По принцип всички изследвания се прикрепят към картона на детето, а той стои при личният лекар. \поне при нас е така.
Виж целия пост
# 6
И при нас така с картона-стои при личната и лекарка.
Виж целия пост
# 7
При нас картона стои при личната лекарка и тя събира всички изследвания.
Ние ги правим в Цибалаб и след това като ги свалям от интернет, си вадя копие и за себе си.
Виж целия пост
# 8
Аз правя копие и едните си ги прибирам, другите на лекарката.
Виж целия пост
# 9
И нашия картон е при педиатърката. Тя сама си прикрепя в него изследванията.
Виж целия пост
# 10
картона на Дияна никога не е бил при педиатърките. Единствено изследванията на кръв и урина (6м) ги нямам. Излъгахххх Sad Прибрала съм си ги. Така, че всички видове изследвания на Дияна са в картона й.
Виж целия пост
# 11
всички изследвания са при педиатъра,а картона си е в нас.сега го смених и ми ги даде подредени в една папка и направо ги дадох на новата лекарка.
Виж целия пост
# 12
Нашит са си към картона прикрепени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия