искам да попитам...

  • 1 295
  • 16
Здравеите на всички.Малко ми е неудобно,но все пак искам да попитам....след като родихте как е секса след нормално раждане.Как се чувствате,какво изпитва мажа ви,има ли промяна отпреди това EmbarassedМного се вълнувам,незнам после дали няма да имаме проблеми Rolling EyesБлагодаря на всички Hug
Виж целия пост
# 1
Във форума много пъти е нищена тази тема. Колкото хора, толкова и отговори.
Аз от себе си мога да ти кажа, че при нас нещата имаха промяна - към още по-хубаво. Лека бременност и раждане.   bouquet
Виж целия пост
# 2
след като родихте как е секса след нормално раждане.
Както и преди това.

Как се чувствате,какво изпитва мажа ви,има ли промяна отпреди това
Добре се чувствам.Съпругът ми също.Благодаря!
Промяната е по-скоро в положителна посока.

Много се вълнувам,незнам после дали няма да имаме проблеми Rolling Eyes
Съветвам те да се вълнуваш повече от предстоящото раждане и от възпитанието и обгрижването на бъдещото ви бебе. Определено ще ти е от по-голяма полза.
Сексуално нещата ще се наредят от самосебе си, когато му дойде времето. Wink

Моля!


Виж целия пост
# 3
Какви по конкренто проблеми очакваш да имаш след това? Thinking
Виж целия пост
# 4
Всичко е ОК, може би дори по-хубаво. Мъжо, казва че не намира разлики в усещането.
Виж целия пост
# 5
Всичко е ОК, може би дори по-хубаво. Мъжо, казва че не намира разлики в усещането.
Е, в началото мен лично малко ме боля. След това всичко се нормализира Peace
Виж целия пост
# 6
освен,че първите пъти се чувствах като девствена сега всичко е нормално и пак хубаво Peace
Виж целия пост
# 7
при мен все още има болки,имаше и мнооооооооого шевове
Виж целия пост
# 8
ами и аз да се вклю4а все пак Grinning ами аз родих нормално на 4 март и правихме секс на 2 април.първите 2-3 пъти боли ама после вси4ко е страхотно.
Виж целия пост
# 9
 Simple SmileИ аз незнам какво съм се разтревожила толкова,ама може би скучая и си мисля разни глупости Rolling EyesИначе се вълнувам ,нормално е ,как
Ще мине раждането.Но аз казвам Божа работа.
Виж целия пост
# 10
Във форума много пъти е нищена тази тема. Колкото хора, толкова и отговори.
Аз от себе си мога да ти кажа, че при нас нещата имаха промяна - към още по-хубаво. Лека бременност и раждане.   bouquet

Виж целия пост
# 11
При нас имаше промяна в положителна посока, но като цяло всичко е много индивидуално Naughty
Виж целия пост
# 12
Ще видиш че всичко ще е ок,само да сте живи и здрави с бебко  Peace Hug
Виж целия пост
# 13
 Първите пъти имаше болка за мен. Сега вече е както преди, даже и по-хубаво.  Peace
Виж целия пост
# 14
При мен всичко беше нормално-без болки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия