къде да родя-от русе

  • 2 554
  • 21
здравейте на всички.много се надявам някой да ми помогне;живея в русе и ми предстои раждане през януари.русенските доктори просто не искам да ги коментирам а в нашето аг веднъж вече съм раждала и не ми се стъпва дори там.чух за д-р бойчев от тутракан,но не зная почти нищо за него.ако някой знае цени,условия и др. такива моля да ми каже.благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз родих в Русе в Ескулап, частната клиника. Много съм доволна. За Тутракан не мога да кажа нищо, но е писано по въпроса, може да ползваш търсачката.
Виж целия пост
# 2
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug
Виж целия пост
# 3
Попитай и се запиши тук Wink
Леко раждане Hug
Виж целия пост
# 4
Аз родих в Тутракан,въпреки че живея в София и ми следиха бременността тук(от което не бях доволна).Ако не знаеш има двама д-р Бойчеви,но и при който да се запишеш няма да сбъркаш-в частната клиника техниката е страхотна-много по-добра от 90%от ехографите в София,отношението също.Аз съм много много доволна,живот и здраве следващия път пак ще раждам там.Успех и ако имаш въпроси пиши на ЛС
Виж целия пост
# 5
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug
Peace
Абсолютно подкрепям! Изобщо не е толкова трагично колкото си мислех. Е храната не ти я носят от ресторант като в Еаскулап и не пускат посетители, но това второто си има и предимствата. От хигиенна гледна точка например. а мен след раждането така ме разкатаха от обаждания по телефона, че ако разрешаваха и посещения - не знам къде щях да се крия Laughing.
А, да, и персонала е много готин - имаше само една-две по-сърдити, но всички останали са много мили.
Виж целия пост
# 6
доколкото знам бойчев-баща е починал,но все пак кажи ми някаква цифра,колко взема този доктор
Виж целия пост
# 7
И двете си деца родих в Тутракан при Любо Бойчев.
Бягай там Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug
Първото си дете родих в АГ-то, сега второто живот и здраве пак там. Само заради лукса не бих се жертвала да раждам в 4астна клиника, която дори няма неонатолози ( Ескулап). За Тутракан нямам мнение, защото не мога да говоря от ли4ен опит, но съм 4увала добри отзиви.
Виж целия пост
# 9
И аз съм за род. дом. С лекар, естествено.
Виж целия пост
# 10
доколкото знам бойчев-баща е починал,но все пак кажи ми някаква цифра,колко взема този доктор



Цена-0.00лв
Не става дума за бащата,а за двамата братя.
Виж целия пост
# 11
АГ то със две ръце Peace
Виж целия пост
# 12
Цитат
bremennost i rajdane v ryse
niakoi znae li nesto za dvete bolnitsi

бременност и раждане в ръсе някой знае ли нещо за двете болници



-------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 13
къде да родя-от русе
До всички мами от Русе,моля за малко помощ
АГ-гр.Русе
ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе (това също може да е от полза)
Виж целия пост
# 14
Доколкото съм чувала, бременни от Русе и Силистра масово раждат в Тутракан. Не съм 100% сигурна, но може да раждаш по ЗК, а да "почерпиш" доктора както намериш за добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия