Представяне и оценяване на гимнастичките ни в Пекин.

  • 6 933
  • 96
Здравейте момичета.Аз като бивша гимнастичка се интересувам от представянето на българските спортисти на Олимпиадата в Пекин.Ако има други като мен ще се радвам да обсъждаме заедно случващото се в залата по гимнастика.
Виж целия пост
# 1
Аз също съм бивша, ама много бивша гимнастичка и съм Илиана  Hug

Кво да кажа Симона пак ще я прецакат, от тия рускини не може да мине напред.
Аз искам да гледам ансамбъла, той игра ли?
Виж целия пост
# 2
аз ги гледам в момента...
Нямам голяма ясното, по повод това, как се оценяват. И затова не мога да кажа, дали сме ощетени или надценени.

Но нашите момичета са най-красиви и грациозни.  Grinning Е, тук-там има и още хубави гимнастички.

Пожелавам им късмет на нашите  Peace

Синеоч - колко много бивша?
За кой отбор си се съзтезавала и при коя треньорка?
Че аз имам нещо предвид.
Виж целия пост
# 3
Прецакана е меко казано,но ние сме свикнали.Мен ако питаш този път и Елизабет е страшно прецакана.Ансамблите и те започват днес,но по късно.В момента е многобоя при индивидуалните.Сега са на втори уред,Симона е 8,а Ели сега ще играе.При ансамблите ще се борим за медал май newsm78
Шани сподели какво имаш предвид,и аз може и да мога да ти помогна.
Виж целия пост
# 4
Шани, мила  Hug, като казвам бивша имам предвид като дете.
На Славия съм ходила, но се отказах, защото нямаше кой да ме води до там.
А иначе какво имаше предвид?


Ансамбъла ни със сигурност ще вземе медал, така ми намирисва.
А Елизабет на кое място е?
Виж целия пост
# 5
Синеоч  Hug
Братовчедка ми дълги години тренираше...
Но беше към ЛС - Герена. Баба ни я водеше и прибираше... че нямаше много желаещи...
Говоря за 80-те.
Виж целия пост
# 6
Синеоч след първия уред беше 13 или 15 (ще те излъжа).Чакам я да играе въже.Нямаме шанс за 2 гимнастички на финала,с тази руска намеса при дърпането на конците в световната художествена гимнастика.
Ансалбъла ни трябва да си защити медала от предната олимпиада.Дано поне тях да не ги орежат милите.
Виж целия пост
# 7
Симона осма след втория уред,Бети шестнадесета.За сега Мони влиза на финала,но все пак има още 2 уреда,мисля че утре играят.Започнаха ансамблите,нашите играха без грешка.Много сложна композиция,много добра потготовка.БРАВО на треньорките и БРАВО на момичетата,имайки предвид че сред тях има и такива които играят контузени.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Егати и сладурките, направо настръхнах докато ги гледах.
Изключвам малката грешка накрая....баси 8,1 за изпълнениееее ooooh!, баси и съдиите #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Шани, аз преди 80-те, абе горе долу там, ама Славия.
Виж целия пост
# 10
Ох, изтървала съм ги. Ще умра от яд!
Виж целия пост
# 11
тия рускини егати злобните личица имат  #Crazy

и колко много грешки  ooooh!

е не честно, защо толкова ги толерират  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Синеоч злобни са наистина.Аз съм била на състезание в Украйна,рускини,украинки,белорускини...да не ги поглеждаш че ще ти избодат очите с поглед.Оценката за изпълнени няма да я коментирам.8.1....
А рускините дето изтърваха сега извън терена???Направиха куп грешки великите рускини а оценката им??? 8.2  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
8, 800 и 9, 200 какви са тия точки изобщо не ми хареса играта им  Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост
# 14
уф, гледам от бачкането...
И точно тогава телефона не се спря...  #Cussing out
Какво стана с оценката на нашия ансанбъл и на кое място сме за сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия