На коя подред среща е нормално...

  • 5 721
  • 95
Според вас жените на коя подред среща е нормално и благоприлично да правите секс с мъжа който харесвате.
За нас мъжете е ясно - ако може още на първата, в краен случай на втората. И на третата може ама само в най-краен случай, ако става въпрос например за двойничка на Памела Андерсън. Иначе след третата вече ако няма секс си е чисто губене на време според мен.

От ваша женска гледна точка как си определяте на коя среща да му пуснете, за да не изглеждате леки жени. Ясно е че още на първата не бива да му пускате защото ще изглеждате прекалено лесни в очите му. На коя е нормално според вас.
Виж целия пост
# 1
Първо го тестваш няколко месеца. После го представяш на мама, след нея на тати, ако има и бати - и на него.
Ако все още иска да е с теб, му се отдаваш.


... За протокола - вземе ли съхне Борчето, време е да го полееш.
Виж целия пост
# 2
Никоя жена не би искала един мъж да я сметне за прекалено лесна и достъпна,но дали ще му пусне веднага или не,си е субективно решение.Но пък ако му пусне веднага,а пък той не става,донякъде е по-добрия вариант,отколкото да си губи ТЯ времето с него.А за мъжете-я кажи те как биха възприели една жена,която им пуска веднага?
Виж целия пост
# 3
 Crossing Arms Не и преди да го е завела на една шопинг обиколка в МОЛ-а!
Виж целия пост
# 4
.А за мъжете-я кажи те как биха възприели една жена,която им пуска веднага?

Много добре бих го възприел. Да кажа ли кои от Вас искам да пускат веднага?


А Боре, да ти кажа брато, внимавай с кого се срещаш, щото видя ли мен как ме изтапосаха за запалката...Така че внимавай Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Тия неща не стават по рецепта.Флуиди,хормони и такива ми ти работи са определящи според мен.А и кой е казал,че ще се женя за него,може пък да си останем със страхотния секс и толкова.Ако пък не е страхотен,значи е било чисто губене на време.
Виж целия пост
# 6
Една жена може да изглежда "лека" дори и да пусне на петата година от запознанството. Има такива, дето и на втория час да го направят, ще го направят така, че никога да не изглеждат по категоризирания от теб начин.
Виж целия пост
# 7
.А за мъжете-я кажи те как биха възприели една жена,която им пуска веднага?

Много добре бих го възприел. Да кажа ли кои от Вас искам да пускат веднага?


КОИ? Laughing
Виж целия пост
# 8
Хихихи, моя мъж не ме пипна 2 седмици, чак си мислех, че не ме харесва, но по някое време колана му започна да ми убива и.... hahaha
Виж целия пост
# 9
Сега, зависи от това с каква цел е срещата.
Ако съм решила да го задушавам за сериозно - ще има да го мъча.
Ако е one night sex - то си е ясно.
Нооо.
Реално погледнато, нещата се развиха много по-различно след онази пиянска Нова година 2004. Та досега.
Виж целия пост
# 10
 Crossing Arms Секс, само след брака! Развратници такива!  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Хмм, аз пуснах на мъжа си още на първата среща. Прецакала съм се.
Виж целия пост
# 12
Crossing Arms Секс, само след брака! Развратници такива!  Mr. Green

И да е само в събота!
На загасено осветление, разбира се  Naughty
Виж целия пост
# 13
И с нощница до глезените! С една дупка!
Виж целия пост
# 14
Около седмица-две.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия