Да похваля и аз нашето педи

  • 389
  • 7
В момента в Габрово има някаква гадна вирусна инфекция с повръщане и разстройство, която аз изкарах миналата седмица. Марти се държа до събота, когато и на него му потече носа!Изкарах си акъла, защото досега само веднъж е имал хрема и честно казано незнам как се гледа болно дете. Веднага звъннах на педито, отидохме да го види и му изписа само капки за нослето (правени в аптека, без упойващи вещества) и ми каза няколко дни да е САМО на кърма  Shocked Shocked Shocked Ей, такива очи опулих! А аз си мислех, че не е фен на дългото кърмене. А то просто жената си кара по старата схема на захранване. Аз малко я послъгвах какво яде Мартин, а май не е трябвало! Изглежда педитата знаят, че няма проблем да се кърми изключително до 6-ти месец (на една консултация даже ме успокояваше, че едно време кърмили изключително до годинката и няма какво да се притеснявам, че Мартин не ще да яде твърда храна  Wink), но май не се наемат да мотивират майките!
Виж целия пост
# 1
...но май не се наемат да мотивират майките!
Ами да, защо да си създават допълнителни грижи, че да образоват неуки майки...който иска да чете в интернет #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Поздравявам те за добрия педиатър!
В крайна сметка - колкото и да сме недоволни (понякога или винаги) от педиатрите, които сме избрали за децата си, те, хората, са лекари - и когато са добри - това си личи. А много често нашият подход към тях също е важен - защото знаете какви можем и сме жените понякога - не мисля, че някой педиатър мисли лошото на някое детенце или майка. А и съветите им (специално за кърменето), които не одобряваме са просто съвети, не са закон, все пак - майката решава. Нашият педиатър, който е и наш личен лекар е също много разумна жена, спокойна и придава спокойствие и на пациентите си, никога не изписва лекарства за всеки случай, просто си разбира и обича професията си. Как да не им се доверяваме на такива лекари...
Виж целия пост
# 3
Има напредък, има светлина в тунела. За следващите бебета ще ни е по-лесно! Laughing
Виж целия пост
# 4
Хм, не знам... след проверка чрез агент се оказа, че моята педиатърка, на която от сума време нося статии за кърмене и захранване, никак не си е променила възгледите дори на йота.
Аз се отказвам вече да й нося каквото и да е.
Виж целия пост
# 5
Ама Бу ако се откажеш точно ти, кой ще я убеди? (педито) Най-пламенния, най-красноречив и убеден воин на изключителното кърмене, захранване след 6мес. и късно отбиване ще се откаже? Не бива, не е добре за каузата.
Виж целия пост
# 6
Янтра, аз от 'каузата' не се отказвам; просто няма да хабя мастило от принтера за тази педиатърка... Жалко все пак, идеалистът в мен вярваше, че може да има ефект поне малко.
Виж целия пост
# 7
аз съм от Севлиево
моята бебка е на 3 месеца и 2 дни
педиятара ми каза че била длъжна да ме обеди че трябва да започна с плодови пюрета и то задължително купешки
ако продалжава в същия дух май ще я сменям но тук нямам голям избор
ще се радвам да разбера коя е тази педиятърка в габрово
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия