С какво миете алуминиевите щори

  • 7 972
  • 23
Здравейте

Искам да ви попитам използвали ли сте парочистачката биоклинер която я рекламират по телевизията за миене на щори

 с какво друго миете щорите

Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
Използвах я веднъж, да... повече не желая  Crossing Arms
Веднъж докато миех прозорците с най-обикновен препарат от магазин за левче, миришещ на борче за кола  hahaha Пръснах да видя какво ще стане с щорите... и познай какво стана? Започна да пада мръсотията дори без да потъркам с нещо. Свалих си щорите, проснах ги на масата (една по една), напръсках ги обилно и оставих 2 минутки после с душа в банята. Ефекта беше поразителен Wink
Виж целия пост
# 2
BubolecheMeche, помниш ли името на препарата? Аз досега съм бърсала с Бингосил. А съм ги мила в банята с вода и веро.
Виж целия пост
# 3
Не, мила... помня, че не можах да намеря в магазина и точно пред него имаше магазин за 1 лев. Влезнах вътре и видях беше 1,50лв. прозрачна бутилка с пръскалка, самия препарат беше зелен вътре и имаше борова гора на етикета и миришеше точно на бор... и смола сякаш не мога да го опиша точно. Сега имам един LEX glass и той става, но пък си поиграх малко и с гъбичката, но пък не е някакви търкане, просто разнасяш препарата. Мисля, си че всеки препарат за прозорци ще стане.
А ПВЦ дограма чистя с циф... ако някой го интересува Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Използвах я веднъж, да... повече не желая  Crossing Arms
И аз така.
Последно ги киснах в банята с препарат. После слагането беше ужасно. Бяха се позаплели малко Tired
Виж целия пост
# 5
Напръсквам ги с Меглио на пода в банята.Престояват малко,не повече от 5-10 мин.,след това със силна струя от душа изплаквам.Стават като нови.
Виж целия пост
# 6
Аз пък алуминиевите щори не съм ги мила. Купила съм си една четка на Пронто  - антистатична и всяка седмица ги забърсвам. Обира прахта по тях. Много е лесно и щорите са ми чисти
Виж целия пост
# 7
Напълвам ваната с гореща вода и прах за пране. Оставям ги да се киснат 30-40 мин. Изплаквам ги с подвижния душ и стават като нови.
Виж целия пост
# 8
Чистих ги с яд!Затова вече нямам такива.
Виж целия пост
# 9
Само с вода и гъба- идеално чисти са, не са ми били никога толкова мръсни, че да се налага чак търкане, че и препарати.  Laughing
Виж целия пост
# 10
За да стане идеално трябва да се свалят и в банята с душа и мека четка.
Виж целия пост
# 11
За да стане идеално трябва да се свалят и в банята с душа и мека четка.

Да,и с микрофъбър става Ок.
Виж целия пост
# 12
Мия ги в банята под душа  Peace
Виж целия пост
# 13
Мия ги в банята под душа  Peace
И аз така и въженцата стават чисто-бели даже Peace
Виж целия пост
# 14
Понеже не ми се пуска нова тема, а виждам че тук сте коментирли затова си позволявам да подновя тази.
Някой може ли да ми помогне и да ми каже КАК да ги сваля тези щори от прозореца. Нашите ги сагахме преди една година и момчето ми показа  как , обаче до сега не ми се е налагало и пробвах как ли нено не успявам . Асега след ремонта са в плачевно състояние .
МОЛЯ някой да ми каже как да си сваля щорите/на Солис са/ Praynig Praynig
Успях благодарение на съвета на една мама  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия