Важен въпрос

  • 1 644
  • 20
здр.-това е първата ми тема тук- но мисля че мога да получа отговор на моето терзание.
Купихме си ново строителство-двустаино апартаментче- на което килера и тоалетната са една до друга!- Банята е заедно с тоалетната и е 1.6 / 1.8  -т.е. около 2.9 кв. и се чудиме дали да преместим малко стената така че от площа на килера да мине към банята- но от друга страна при малката площ-килера е жизненоважен-как смятате вие? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
всеки човек си решава,според нуждите му.лично аз бих препочела да имам по-голяма баня,защото определено това си е една важна част от дома.килер по-принцип не използвам,макар че в новото си жилище имаме такова помощно помещение,и то доста голямо.
ако имаш таван или изба проблемът ти е още по-решим-ще слагаш там нещата.
ако нямаш обаче,а знаеш,че килер ти е нужен,то тогава не го пипай. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
ами няма нито мазе нито таван- и се чудя при размер от 1.6 /1.8 дали би се побрала душ-кабина 90/90 тоалетна чиния и примерно ъглова мивка с щкавче-маи е мисия невъзможна Confused
Виж целия пост
# 3
Аз нямам килер, но използвам пространството на коридора за вградени гардероби. Ако местиш стена, убеди се че това няма да е опасно за етажите над вас. И новата стена не я зидайте, ами я направете от гипсокартон с конструкция. За повече място. Успех! И честито за апартамента!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Моята баня е със същите размери, май е 180/180, но  мивката не е  ъглова. Събира се да ти кажа, просто зависи как ти се падат тръби, канали и вратата, аз също исках ъглова, но докато се мотам майстора не разбрал и оставил тръбите за водата , така че не позволяваше. Затова купихме обикновена- шкаф 60 см. и отгора огледало с две малки като кутии за четките за зъби. Между шкафа- мивка и душкабината има около 20 см разстояние. От другата страна между кабината и моноблока има около 30 см разстояние. Стига си мястото, не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 5
значи стената сега я правят и не е носеща и затова се чудиме-а тръби за мивка не може ли да се местят-за тоалетната казаха че е абсурд
Виж целия пост
# 6
Здравей, първо честито за новата придобивка   bouquet
Ние също скоро си купихме апартамент - двустаен, като банята и килера също са едно до друго, после е спалнята. Банята ни е около 3.5 кв.м. Ние направо елиминирахме килера, тъй като решихме, че щом има мазе, килера не е толкова важен и по този начин си разширихме още спалнята. И без това мястото е кът  Laughing При вас като няма мазе работата е малко сложна, дано нмерите изход от ситуацията  Peace
Виж целия пост
# 7
Щом сега е правят значи давай смело и разширявай. А за тръбите, ама всичко може, просто е по-трудоемко и на майсторите не им се занимава. Местих дори и мръсния кантал! Успех! Hug
Виж целия пост
# 8
благодаря за пожеланията!
Но като си махнала килера-нали пак гардероб ще имаш- а тук ние махнахме стената към спалнята и ще направим плазгащи врати кам спалнята да е като дрешника!
Виж целия пост
# 9
значи стената сега я правят и не е носеща и затова се чудиме-а тръби за мивка не може ли да се местят-за тоалетната казаха че е абсурд
Щом сега е правят значи давай смело и разширявай. А за тръбите, ама всичко може, просто е по-трудоемко и на майсторите не им се занимава. Местих дори и мръсния кантал! Успех! Hug
Аз местих щранг в кухнята от доста майстори само един се нави да го направи ,но вече 13г. е без проблем!
Виж целия пост
# 10
баня 1.80-1.80 въобще не е малка моята е точно толкова сложила съм даже и биде-вградено е е в седалката- много му се радвам Simple Smile   www.iova.dir.bg 
Виж целия пост
# 11
Ние пък си преместихме тоалетната в банята (1,80/1,80), съвсем не ми е тясно. Не съм си сложила душ кабина, защото са ми клаустрофобични от една страна, от друга - има прозорец, който ще ми пречи. Иначе има място.
Новия килер (бивша тоалетна) върши чудна работа,дори ми е малък. Вътре е пералнята.
Виж целия пост
# 12
Разшири си банята.
Малката и нагъчкана баня е ужасно неудобство, особено, ако в нея има и душ кабина /и аз съм от клаустрофобичките и хич не ги харесвам/.
Виж целия пост
# 13
По-добре по-голяма баня.Мое мнение. Peace
Виж целия пост
# 14
Малка баня е ужасно, но пък и килера си има своите предимства. Къде ще си държиш прахосмукачката примерно?
В моето ново жилище няма килер и банята е сравнително голяма, но има възможност за гардероб до входната вратата, където ще бъдат изкарани бойлера и пералнята, а останалото ще се ползва за килер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия