на какво се дължи

  • 1 811
  • 28
Момичета,проблема ми е ,че не мога да разбера какво се случва с мен.Този месец ми дойде на 01.Някъде около 10-11 правихме кекс с мъжа ми и след това от около15ти започнаха да ме болят гърдите ,та до сега.Не само ги чуствам напрегнати ами направо сутиените са ми малки.По принцип винаги ме болят преди цикъл но максимум седмица преди това,освен това съм много изморена, непрекъснато ми се спи.Не мога да разбера какво се случва,дайте някакви идеи.Знам че може да съм бременна,силно се надявам да е това,но мисля че не беше подходящия момент тогава.
Виж целия пост
# 1
Не разбрах за кое не е бил подходящия момент- за бебеправене ли ? Може пък да е подходящ, зависи кога ти е ову-то. Ако около 15- ти е било овулация това напрегнато чувство в гърдите, по-малка е вероятността палавниците да живеят 4-5 дни и да стане нещо, но ако е била овулацията по-рано- твърде е възможно да си бременна сега.
Виж целия пост
# 2
Момичета,проблема ми е ,че не мога да разбера какво се случва с мен.Този месец ми дойде на 01.Някъде около 10-11 правихме кекс с мъжа ми и след това от около15ти започнаха да ме болят гърдите ,та до сега.Не само ги чуствам напрегнати ами направо сутиените са ми малки.По принцип винаги ме болят преди цикъл но максимум седмица преди това,освен това съм много изморена, непрекъснато ми се спи.Не мога да разбера какво се случва,дайте някакви идеи.Знам че може да съм бременна,силно се надявам да е това,но мисля че не беше подходящия момент тогава.
Звучи страхотно! EFP  preggo smile3504 smile3521Късмет! newsm10
Виж целия пост
# 3
Още един глас "ЗА", че моментът е бих подходящ  Peace
Твърде вероятно е да си бременна.
Виж целия пост
# 4
Моят цикъл е на 28 дни и овулацията ми е на 11-12 ден от цикъла,така че е напълно възможно тогава да си била в овулация и сега да си бременна. Hug
Виж целия пост
# 5
...Някъде около 10-11 правихме кекс с мъжа ми ...

 Joy извинявай, просто не можах да се въздържа! Вкусен ли беше?

А сега сериозно - да, имаш признаци за бременност, но все пак може и да е нещо друго. Опитай се да не мислиш постоянно за това, въоръжи се с малко търпение и изчакай - само това можеш да направиш за момента. Пожелавам ти да ти се случи това, което желаеш   :bouque
Виж целия пост
# 6
 Praynig
Виж целия пост
# 7
А преди следващият ти цикъл кой би могъл да каже .... Thinking
И на мен ми звучи като да си бременна , но кой може да каже .
Забравих си магическото вълшебно  кълбо някъде на  тавана . Wink
Хайде , дръж ни в течение и дано да е това , което искаш !  Hug
Виж целия пост
# 8
Съжалявам , но едва ли някой може да ти отговори .Изчакай закъднение направи тест и ще разбереш дали неразположението ти се е дължало на ПМС или бременност . Успех  Peace
Виж целия пост
# 9
Съжалявам за глупавия въпрос.Знам че никой не може да ми каже със сигурност,но просто досега никога не съм се чувствала по този начин и съм объркана.Идеята на въпроса ми беше дали е възможно по принцип да е станало нещо тогава,а не дали е станало.Благодаря ви за разбирането,естествено че ще трябва да изчакам.Ние опитваме о доста време,но несериозно-когато стане тогава,но понеже този път се чувстван по-различно от обикновено,се замислих
Виж целия пост
# 10
Още един глас "ЗА", че моментът е бих подходящ  Peace
Твърде вероятно е да си бременна.


Още идин глас и още едно Praynigда е станало така!!!
Виж целия пост
# 11
моят цикъл е на 27-28 дни, овуто ми е на 9-10 ден, така че е възможно да е станало. ДАНО. Късмет.  Praynig
Виж целия пост
# 12
Късмет  Peace
дано се е получило бебето Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
По това което си написала мисля че е много вероятно да е станало,дано.Успех. Praynig
Виж целия пост
# 14
То и ние сме като авторката на темата, искаме, но не сме сериозни.Стискам палци дано да е станало това, което желае и да не пропусне да се похвали.Късмет и на другите момичета, не се отчайвате.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия