Частни ученически занимални около Руско у-ще -Варна?

  • 2 056
  • 8
Моля ви дайте координати и отзиви за такива,посещавани от вашите деца или близки!
Виж целия пост
# 1
Занималня "Инес"Сравнително нова е,предлагат много добри условия,храна,стая за отдих с два компютъра и телевизор.Доволна съм и от подготовката на уроци(поне за сега де),децата  не са много. newsm10
Виж целия пост
# 2
А на кой адрес се води и тел.ако може?! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
ул."Македония"123,ет.1(до училище В.Априлов).Тел.637-137 и 0888-990-439
Виж целия пост
# 4
Току що разбрах,че учителката от нашата занималня е напуснала.Много неприятно,защото детето беше много привързано към нея.Така че не знам новите учителки на какво ниво ще бъдат,не бих искала да подвеждам никого.в този ред на мисли бих попитала знае ли някой занималня близа до училище"Кирил и Методий".Само да не е "Слънчоглед",че сме и яли попарата.Отвратителна занималня.Поне за мене.Ще пусна и питане във форума.
Виж целия пост
# 5
Синът ми посещава занималня Маргаритка.Там децата са от Кирил и Методи и Климент Охридски. Занималнята е от миналата година и все още има места.Аз съм доволна от госпожата и грижите и за децата.Намира се на ул "Баба Рада" 32. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Деска,чувала съм добри отзиви за вашата занималня.Но ми идва малко далечко,в смисъл,че не съм шофьор ,а работата ми е в обратна посока.Та малко ще ми е трудничко да го водя до там.Но все пак ще те помоля за някакви телефони.
Виж целия пост
# 7
0878390953 - Г-жа Кирилова. Хубавото,че тя е и собственичката на занималнята и няма опасност от напускане.

Благодаря ти за координатите на Инес. Hug
Виж целия пост
# 8
Деска,и аз ти благодаря много за координатите. smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия