Билети за концерта на Мадона в Будва!

  • 2 985
  • 9
Имам поръчани билети за концерта на Мадона в Будва. Поръчката е от 11.08, а още ги няма. Парите ми ги взеха от картата някъде на 3-я ден след поръчката. Разбрах, че се доставят за около седмица и вече сериозно се притеснявам. Реших днес да им пиша на ел.поща, но и на двата адреса , които открих писмото ми се връща като при несъществуващ или сгрешен адрес. Намерих и телефон, там пък звъни, но никой не вдига, а се включва факс сигнал или можеш да оставиш съобщение. Моля ви, кажете как и кога си получихте билетите. Обаждах се и в пощенската станция, еми няма...Това с е-mail-ите най-много ме притесни...и двата са дадени на страниците им за контакти и съм получавала е-mail, от единия от тях....В недоумение съм...Български пощи ли нещо бавят...В Хърватска ли...има проблем някакъв?
Виж целия пост
# 1
за съжаление не ми звучи никак розово...подготви се да ги прежалиш Confused
съжалявам  Tired
Виж целия пост
# 2
От кой сайт си ги поръчала?
Виж целия пост
# 3
Не бъди черногледа. Може нещо сървъра да не е наред, може да почиват, когато си звъняла. Не спирай обаче да опитваш да се свържеш с тях. Каузата си заслужава.
Виж целия пост
# 4
Поръчах ги от официалния сайт на Мадона. Той прехвърля към съответната страница  за Черна гора. Писаха ми в събота, че ще ги пратят в понеделник, т.е. вчера. ПОръчката ми е от 11.08..... Може би някакви отпуски съм хванала. Сега пак ще чакам...дано да е успешно.
Виж целия пост
# 5
Ние си поръчахме билети от https://shop.ticketpro.hr още на 12 юли. Пристигнаха след малко повече от седмица (мисля, че беше на 23-24 юли). Пожелавам ти скоро да държиш в ръцете си и своите билети!

Планирахте ли пътя и нощувките?
Виж целия пост
# 6
Да, и аз от този сайт ги поръчах. От сайта на Мадона прехвърля там. Мислим да пътуваме с кола. Запазила съм стаи в хотел. Интересно е , че не ми поискаха пари предварително да преведа, само си записаха името ми и телефона.
Сега ще броя пак дните. Дано да дойдат нормално , че не се знае дали ще има билети, ако стане нещо.
Виж целия пост
# 7
Попитай за повече информация по въпроса в един от най-големите български форуми на Мадона. Там има голяма група от хора, които ще ходят на повечето от концертите й. Видях, че има група и за Будва. В този форум има българи от всякъде и (мисля си аз! Thinking)  ще ти дадат най-точната информация.

Успех и приятни изживявания на концерта!   bouquet Heart Eyes
(Не ти завиждам, защото и аз ще ходя на концерт на Мадона, но в Германия! Blush Blush Flutter)
Виж целия пост
# 8
!!!!!!!!! МОля, ако някой разполага с два билета за концерта на Мадона в Будва, да ми пише на mai4eto2005@abv.bg!!!!

Толкова съм си мечтала да отида на концерт на Мадона!! Не искам да пропусна шанса си, но досега не знаех, че ще имам възможност. Hug
Виж целия пост
# 9
MayaGeorgieva, поръчай си на сайта (посочила съм го в предния си постинг) - мисля, че още има билети. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия