TAE БО - знае ли някой за тренировки в района на Люлин, Света Троица или Захарна

  • 2 076
  • 6
Здравейте форумки:)
Знае ли някой за тренировки по тае бо, които се провеждат в по-горните квартали?

благодаря предварително:)
Виж целия пост
# 1
Защо не си свалиш от интернет и не си го играеш у вас? Аз така направих.
Виж целия пост
# 2
Тае Бо имаше в спортна зала Сиконко в Люлин до метрото и инструкторите бяха ок. Като имам път нататък ще проверя, че и мен ме интересува. Иначе си правех вкъщи, но съм много непостоянна, все има нещо да се свърши друго и тае бото остава за друг ден и все по - редко стигам до него. Така че, лично аз предпочитам в зала.
Виж целия пост
# 3
именно, и аз за това предпочитам в зала. Айде ако провериш там и има, може да се разберем да ходим заедно.
Виж целия пост
# 4
Вчера минах и питах, оказа се вече няма тае бо. Има фитнес, танци, бокс, масажи. Има басейн, който за мое съжаление не функционира, бих се записала на водна гимнастика. Фитнеса е 5лв, а след 17:00 часа е 6 лв, месе4на карта за 12 посещения е 42 лв. Аз се чудя още за фитнеса, но пък ми е близо и доколкото са ми казвали мой познати е добре оборудван.
Виж целия пост
# 5
Има Тае Бо в Люлин 4, близо до Мебелната. Устройва ли те района или ще ти е далече?
Виж целия пост
# 6
А аеробика има ли там? Или някъде другаде в Люлин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия