Познавате ли специалист ПОМОГНЕ ТЕ МИ!!!

  • 1 000
  • 10
ЗДРАВЕЙ ТЕ!имам 2 спонтанни аборта;правих си токсоплазма;прогестерон;хламидия;хромозомен анализ;антифосфолипидни антитела;рубеола;херпес;ЦМВ!Вече обиколих 4 лекари в София но никои не ми дава обяснение.АКО ИМАТЕ ПОЗНАТ ГИНЕКОЛОГ които се занимава с тези проблеми МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ!!! Sad
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за случилото се! Sad

Правили ли сте SDI и микроделеции на У хромозомата?
Погледни в сайта на плевенската клиника. Там е описан панела с изследвания при повтарящи се спонтани аборти.

Силна прегръдка от мен! Hug
Виж целия пост
# 2
Разкажи малко повече, в коя г.с. са абортите и всичко, което се сетиш!
Дано скоро се открие причината и да си имаш най сладкото бебче Hug
Виж целия пост
# 3
sineo4ka_ , мила, първо се успокой. Разбирам, че си притеснена, но нервите и стреса могат само да ти навредят. Ориентирай се към клиника по стерилитет, например на д-р Стаменов, д-р Владимиров, д-р Щерев. В Плевен също работят успешно. Сигурна съм, че ще откриете причината и ще я отстраните. Така че след време непременно да се похвалиш тук с твоя успех.  Peace
Виж целия пост
# 4
Само които е минал по моя път може да каже как се чувствам,МОЛЯ ВИ ако има някои познат гинеколог нека ми пише,ако някои е ходил и има препорака за някои нека ми пише.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!! Sad
Виж целия пост
# 5
здравей Синеочка.
знам как се чустваш.
момичетата са ти казали за клиниката в плевен.и според мен най добре да се обърнеш към доц.Конова.
дано откриете причината и скоро да се похвалиш.
 Hug
Виж целия пост
# 6
здравей Синеочка.
знам как се чустваш.
момичетата са ти казали за клиниката в плевен.и според мен най добре да се обърнеш към доц.Конова.
дано откриете причината и скоро да се похвалиш.
 Hug
newsm10
Виж целия пост
# 7
здравейте момичета,плевен ми е много далече аз съм от югоизточна България,пък и след 2 седмици ще заминавам за Чужбина и искам да знам причините за абортите ми,в София няма ли добри специалисти?никои ли не познава Sad,пишете ако имате познати в София,следващата седмица ще пътувам пак в софия за да видя какво става Sad.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА!!! Hug
Виж целия пост
# 8
клиника Щерев д-р.Ганева тел.029200901 за запиване
Виж целия пост
# 9
Синеочка, за съжаление 2 седмици е доста малък срок, за да разбереш със сигурност причините за спонтанните Sad Един преглед при добър специалист не е достатъчен, той ще те накара да си пуснеш цяла поредица от изследвания. Най-добре не губи време, а спешно потърси доц. Конова от Плевен. Предполагам че повечето необходими изследвания можеш да пуснеш наведнъж в тяхната клиника. Тук в СОФИЯ за преглед при добрите специалисти се чака ужасно много време. Евентуално може да опиташ в клиниката на доц. Щерев, там май приемат бързо. Но за Стаменов и Владимиров съм убедена, че няма как да се вредиш тези дни (освен това, Стаменов е в отпуска). И пак ти повтарям: не прегледът сам по себе си ще открие проблема, за това е нужно да се заредиш с малко повече търпение. Успех и късмет!
Виж целия пост
# 10
Синеочка, за съжаление 2 седмици е доста малък срок, за да разбереш със сигурност причините за спонтанните Sad Един преглед при добър специалист не е достатъчен, той ще те накара да си пуснеш цяла поредица от изследвания. Най-добре не губи време, а спешно потърси доц. Конова от Плевен. Предполагам че повечето необходими изследвания можеш да пуснеш наведнъж в тяхната клиника. Тук в СОФИЯ за преглед при добрите специалисти се чака ужасно много време. Евентуално може да опиташ в клиниката на доц. Щерев, там май приемат бързо. Но за Стаменов и Владимиров съм убедена, че няма как да се вредиш тези дни (освен това, Стаменов е в отпуска). И пак ти повтарям: не прегледът сам по себе си ще открие проблема, за това е нужно да се заредиш с малко повече търпение. Успех и късмет!

101 % подкрепям!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия