Съвсем плосък корем

  • 2 398
  • 17
Ако сте обсъждали наскоро темата, дайте линк към нея и заключете тази.
Аз не съм дебела, правя упражнения, но засега корема ми не е съвсем плосък. Искам да помоля тези от вас, които мислят, че имат съвсем плосък корем да опишат упражненията, които правят, както и колко серии по колко повторения и колко често. Ако имате и други хитринки за плосък корем, споделете ги.
Виж целия пост
# 1
Имам съвсем плосък корем, ако огладнея даже хлътва. И нищо не правя за него.
Виж целия пост
# 2
Абсолютно никакви упражнения ли не правиш?
Виж целия пост
# 3
Карам колело, но то не натоварва коремните мускули.
Какво разбираш под "не съм дебела", колко ти е BMI?
Съвсем скоро имаше теми за пустите шкембета и кореми, потърси.

Виж целия пост
# 4
преди да забременея имах плосък корем
ходех на работа пеша 40 мин на отиване и 40 мин на връщане
и по 10 мин сутрин от упражненията на Кармен Елекрта
коремни преси не съм правила  Wink
Виж целия пост
# 5
И аз искам плосък корем, но ако може без да се ограничавам в храната и без да спортувам. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз искам плосък корем, но ако може без да се ограничавам в храната и без да спортувам. Simple Smile

Shocked това е невъзможно!  Rolling Eyes
Ако не ограничаваш храната, поне трябва да се съобразяваш какво ядеш, да се храниш правилно и лично аз мисля, че ходенето много помага!  Peace
Виж целия пост
# 7
xxvxxi знам много добре, ама все още се надявам на чудо. Mr. Green
Иначе съм си свикнала с коремчето. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз съм готова и да се ограничавам и да спортувам. Само трябва да науча правилната формула какво точно да правя.
Виж целия пост
# 9
... лично аз мисля, че ходенето много помага!  Peace[/b][/color]
На мен изобщо не ми помага  Sad
Ходя поне два часа дневно и коремът ми си стърчи гордо...   Whistling
Виж целия пост
# 10
Аз съм готова и да се ограничавам и да спортувам. Само трябва да науча правилната формула какво точно да правя.

Или четеш много по въпроса, за да откриеш точната формула за теб или се доверяваш на професионалист ( фитнес - инструктор, диетолог ).
Виж целия пост
# 11
Палавнице, недей да скромничиш имаш си  супер тяло Hug Crazy
За плосък корем пресите задължително трябва да се съчетават с кардио упражнения. Например велоергометър или кростренажор. Плюс тов аи пправилно дишане Peace
Виж целия пост
# 12
Дженче Blush Hug

Много точен съвет си дала. Peace Посоченото от теб + режим на хранене дава резултати. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Искам и аз плосък корем! Mr. Green Преди си го имах, ама... някъде избяга.  newsm45
Виж целия пост
# 14
Отдавна съм забравила що е то плосък корем ,ама пусти мързел за упражнения  Mr. Green
Упоритост трябва ама   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия