Дубай инвест?

  • 5 802
  • 36
Интересува ме някой знае ли повече подробнасти за стартиращата в БГ нова небанкова институция? newsm78
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Това чудо пък, какво е?  bouquet
Виж целия пост
# 2
Това чудо пък, какво е?  bouquet
Ами очевидно - строг говорещ дакел, който инвестира в Дубай, обаче има някои съмнения относно ефективността на инвестицията си.
Моя пост е без букет.
Виж целия пост
# 3
Това чудо пък, какво е?  bouquet
Ами очевидно - строг говорещ дакел, който инвестира в Дубай, обаче има някои съмнения относно ефективността на инвестицията си.
Моя пост е без букет.
като награда ше има/
възвръщаемост на инвестицията;
АТВ
Скутер
или гърмящ бонбон

тва е.
Виж целия пост
# 4
Да, нещо като Jet Cash, но уж по-добри, а всъщност по-фалшиви.
Виж целия пост
# 5
А, защо се нарича Дубай инвест, след като, най-вероятно собственикът ще забегне за Йоханесбург, след приключване на инвестицията?
Виж целия пост
# 6
ДУБАЙ ИНВЕСТ` НАБИРА КРЕДИТНИ КОНСУЛТАНТИ КОИТО ОТ 01.10.2008г ЩЕ Я ПРЕДСТАВЛЯВАТ ПРИ ОТПУСКАНЕ НА КРЕДИТИ – ГЛП 6.9%, САМО СРЕЩУ ЛИЧНА КАРТА, БЕЗ ДОКАЗВАНЕ НА ДОХОД, МАКСИМАЛНО ОБЛЕКЧЕНИ УСЛОВИЯ.ФИРМАТА ПРЕДЛАГА ОТЛИЧНИ УСЛОВИЯ КАКТО ЗА КЛИЕНТИТЕ ТАКА И ЗА КОНСУЛТАНТИТЕ, КОИТО ЩЕ Я ПРЕДСТАВЛЯВАТ. ЗА

Малка приказка!
Виж целия пост
# 7
 Laughing
Ново име на стара пирамида.

"ДУБАЙ ИНВЕСТ" Е ИНВЕСТИЦИОННА ГРУПА,КОЯТО РАЗВИВА ДЕЙНОСТ В НАД ДЕСЕТ СТРАНИ ОТ ЕВРОПА КАТО ЧЕХИЯ,СЛОВАКИЯ,РУМЪНИЯ,УКРАЙНА,УНГАРИЯ,АНГЛИЯ И ДР.
"ДУБАЙ ИНВЕСТ" РАБОТИ ПО СИСТЕМАТА MLM (МУЛТИ ЛЕВЪЛ МАРКЕТИНГ) ИЛИ МРЕЖОВ МАРКЕТИНГ.
НА 01.10.2008 ЩЕ БЪДЕ ДАДЕН СТАРТ НА ОТПУСКАНЕ НА КРЕДИТИ ОТ 2000лв.ДО 20000лв.НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА.
БЕЗ ДОКАЗВАНЕ НА ДОХОД,БЕЗ ОБЕЗПЕЧЕНИЯ И ПОРЪЧИТЕЛИ,СРЕЩУ ЛИЧНА КАРТА,СРОК НА ПОГАСЯВАНЕ ДО 5г.ОТГОВОР НА МОЛБАТА ДО 24ч.С ГОДИШНА ЛИХВА 6,9%,БЕЗ ТАКСА ЗА ПРЕДСРОЧНО ПОГАСЯВАНЕ НА КРЕДИТА.
БЪДЕЩИ ДЕЙНОСТИ:
1.ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ ЗА АПАРТАМЕНТИ
2.ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ НАД 20000лв.
3.ИНВЕСТИЦИОННИ КРЕДИТИ.
4.КРЕДИТИ ЗА ПОКУПКА НА НОВИ КОЛИ
5.ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

 
16 Юли 08, 00:03    




Ипотечни кредити до 20 000 лв?  Laughing Шагаджии.



Девизът им е култов: "НАЙ - БОГАТИТЕ ХОРА В СВЕТА ТЪРСЯТ И ГРАДЯТ МРЕЖА, А ОСТАНАЛИТЕ ТЪРСЯТ РАБОТА"
Виж целия пост
# 8
Абе уж човек трябва да се съмнява когато дава пари Rolling Eyes Пък що таки ми е съмнително ,незнам, а уж те дават кредити. newsm78 Просто тази лихва ми се струва доста ниска Outta Joint Питах една консултантка,която ме навива да ставам консултант,къде е уловката за клиента, отговора беше ,че няма уловка.Лиценза,който издават на косултантите бил с печат на БНБ Thinking. Затова питам,дали няма някой консултант подписал договор вече с тях  Hug Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 9
Абе уж човек трябва да се съмнява когато дава пари Rolling Eyes Пък що таки ми е съмнително ,незнам, а уж те дават кредити. newsm78 Просто тази лихва ми се струва доста ниска Outta Joint Питах една консултантка,която ме навива да ставам консултант,къде е уловката за клиента, отговора беше ,че няма уловка.Лиценза,който издават на косултантите бил с печат на БНБ Thinking. Затова питам,дали няма някой консултант подписал договор вече с тях  Hug Благодаря   bouquet
И аз се интересувах и ми казаха, че трябва да си платя лиценза - в момента струва 120лв, а от септември  - 157лв. Пращали договор по пощата с наложен платеж  #Crazy. Та лиценза се издава без обучение, без дори разговор с кандидата, само срещу парите...  Mr. Green
Ясно е от какво печелят.
Виж целия пост
# 10
Лиценз???? Без обучение???? Че то дори и продавач да станеш, те обучават няколко дена, а камо ли "консултант", и то кредитен.
не бих се хванала въобще.
Виж целия пост
# 11
аз разбрах,че ще има обучение в по-големите градове през септември newsm78 Нещо,може да е и заради жената ,която ме кани за консултант,но не мога да се доверя.Според мен когато си и плащаш лиценза,трябва да са доста прозрачни, а тя през цялото време ми говори как се избивали парите  Rolling Eyes Като стартират ще ги видим ...
Виж целия пост
# 12
Ама тя ти иска пари още преди да си започнала ли? За лиценз?
Виж целия пост
# 13
Дам 120 лв искат да започнеш  Laughing Това е нещо ,което ме кара да мисля,че има нещо съмнително  Thinking
Виж целия пост
# 14
Дам 120 лв искат да започнеш  Laughing Това е нещо ,което ме кара да мисля,че има нещо съмнително  Thinking
Точно мултилевъл стратегията за зарибяване е това.....нови форми разни на пирамиди.....не се захващай, лично мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия