Препълване на гърдите ноЩем?

  • 574
  • 3
От иzвестно време насам малкия zапоЧна да спи ноЩем доста дълго, понякога се буди Чак сутринта. Аz обаЧе не успявам да се наспя, събуждам се zаЩото гърдите са ми са препълнили и трябва да иzцедя малко  Sad Ще се нормалиzира ли това по някакъв наЧин?
Виж целия пост
# 1
Марински без да съм от най-компетентните, да ще. Simple Smile
Нали предлагането е за сметка на търсенето, та по тази логика- да.
Пък и ти добре правиш, че изцеждаш по малко, щом те събуждат непрегнати гърди. Не можеш ли обаче да взимаш бебчето и да цока то, така в сънено състояние... абе незнам и аз кое по доброто в случая. Rolling Eyes

Иначе друг момент е, че това може да е етап и в един момент да започне да се буди за цокане нощем.
Моята бебка в началото правеше по-големи нощни паузи, но после зачести. И до сега има нощи с повече сукания и такива с  по -малко .... винаги са 2 обаче ... един пък към 3.30 и после към 5-6.
Виж целия пост
# 2
Когато дъщеря ми спря да яде нощем,гърдите ми се препълваха около 2 мес.Моите обаче не ме караха да се будя от дискомфорт,а когато си стигнеха предела почваха да си текат.Така сутрин си се будех мокра,ама поне си се контролираха сами,че да не стават болезнени.Препълването спря изведнъж.
Виж целия пост
# 3
Ще се нормализира. Когато дъщеря ми спря да суче нощем, първите 2-3 седмици се събуждах мокра. След това 3-4 месеца ги усещах препълнени сутрин, но без дискомфорт. А от тази пролет дори не са препълнени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия