моля ви препоръчайте добър гинеколог

  • 888
  • 3
Стиуга да не е в разрез с правилатави моля д ами препоръчате добър гинеколог. Аз съм от София. Имам раничка на шийката на матката и хронично течение, обаче Пап1 намазка. Чувам различни неща - от да се обгори раничката, до да не се закача, защото не съм  раждала. Бих искала да отида и да повторя цитонамазката си, защото не виждам как ще имам течение, чести кандидози и вагинози, и същевременно Пап1 и съм объркана от различните препоръки.
Виж целия пост
# 1
Аз съм раждала, но също имам раничка, ПАП 2 и леко течение от време на време. Вече 2 години се лутам от лекар на лекар, междувременно се оказа че имах липса на лакто бактерии, както и други възпалителни процеси. Общото схващане е. че ако имаш планове за бебе се отлага горенето, не казвам че би довело до стерилитет, но все пак има риск. При мен след излекуването на всичките странични възпаления и бактерии, течението намаля, вече няма аромат и според последният ми лекар няма нужда от горене. Аз съм много доволна от д-р Велкова от болница Вита. Освен това е хубаво да си направиш изследвания за PH и микробиология, за да се види дали няма и друг проблем, както при мен. Успех.
Виж целия пост
# 2
Д-р Елица Иванова
МЦ Медстом, намира се на ъгъла на Дондуков и Раковски.
тел. 9810000
Виж целия пост
# 3
Д-р Славчев, е специалист онко-гинеколог и то много известен това е тел. на МЦ където преглежда 02 859 60 71;
Д-р Дяволов,е акушер-гинеколог но,също е с отлична репутация 0888 26 80 11;

Това е сериозно и наистина е добре до се поинтересуваш ,преди да предприемеш каквото и да е!

Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия