За всички, които харесват Джулио Берути!

  • 7 383
  • 12


Уважаеми дами (тъй като нормално повече дамите харесват Джулието  Wink),
нека да подкрепим нашият красив като слънце, смел като ястреб и влюбен като Ромео Джулио Берути, като гласуваме за него в този сайт:
http://www.totoguida.it/cinecorriere/actor_parade.php#classifica_fiction
За тези, които не разбират италиански, пояснявам - в първата кутийка пишете името му: GIULIO BERRUTI, в следващата е името на сериала - LA FIGLIA DI ELISA, в третата не се пипа нищо, четвъртата - пишете 5, в следващата името и фамилията си, в предпоследната - e-mail и в последната - мотив за гласуване (може на английски, примерно Giulio is the best  Grinning или нещо от сорта). Оказа се, че може да се гласува и повече от веднъж, но май на следващия ден, не съм много сигурна. Напред, народе, да изведем нашето момче на по-предна позиция, че срамота Рудолфо Мантовани (Примо) да го засенчва Grinning
Виж целия пост
# 1
Гласувах Peace
Виж целия пост
# 2
Браво! И аз вчера успях втори път да гласувам мисля. Обаче честно казано мислех, че има повече дами, които го харесват тоя хубавец. Пък то от вчера никакво движение по темата. Sad
Виж целия пост
# 3
Открих още един начин - от различните браузъри се гласува пак - примерно аз гласувах първо през Мозила, после пред интернет експлорера ме пусна пак да гласувам. Напред, народе! Hug
Виж целия пост
# 4
Хайде,давайте да подкрепяме нашия красив Ромео само напред!!!!!!
Виж целия пост
# 5
Да изтупам малко темата от праха  Laughing Който иска да гласува повече от веднъж е достатъчно да си изтрие бисквитките на браузъра и след това да обнови.
Виж целия пост
# 6
Не знаех, че има такава тема, чак сега я откривам Crazy tuparowa, добре, че казваш  bouquet, че може да се гласува повече от 1 път, аз останах с впечатление за обратното от темата за "Дъщерята на Елиза". Сега отивам пак да гласувам и през Мозила и през Експлорър-а Flutter А иначе имам предложение Peace - темата да не е свързана само с конкретното гласуване, ми да се преформулира и да се споделят новини около актьора, може би мнения за актьорската му игра, нещо като fan тема да стане Hug
Виж целия пост
# 7
Kiora, през всеки експлорер може да гласуваш колкото искаш пъти, просто трябва да изтриеш бисквитките. Ако не знаеш как, ще ти пиша на лични.
Виж целия пост
# 8
Що се отнася до новини, ето последното интервю:
http://uk.youtube.com/watch?v=-JvVyrfsBZs
Става въпрос за ваканцията, която прекарали в Сардиния. После Ана казва какъв специален човек е Джулио (за пръв път да се съгласим с нея  Crazy), после Джулио казва, че Ана била като героиня от "Сексът и градът", каквото и да значи това.
Когато въпросите стават по-лични, Джулио обяснява, че е само на 23 г. (скоро на 24 де) и не иска да се говори за него и Ана и някакво бъдеще, искал да си живее живота като всички останали младежи. Накрая на въпроса за сватба и двамата казват, че никога не са говорили за такова нещо и това са журналистически измислици  #2gunfire . Слава Богу!
За повече новинки, може да видиш във форума ми - http://elisa.croler.net С помощта на една италианска приятелка попреведох клюкинката за скарването между Джулио и Ана

Виж целия пост
# 9
Джулио Берути ще изпълнява главната роля в нов сериал на Canale5, "Il Falco e la Colomba". Режисьор е Джорджо Серафини, продуценти - Гуидо и Маурицио Де Анджелис. В главната женска роля ще му партнира Sabina Began.
източник: SCAVICCHIA LA NOTIZIA


Il Falco e la Colomba
В подготовка и фаза на кастинг е новия ТВ сериал от 6 серии по 100 минути, който ще бъде режисиран от Джорджо Серафини. Сериалът е с костюми и ще бъде сниман целият в Viterbo и околностите. С участието на Джулио Берути...
източник: SETVILLAGE
Виж целия пост
# 10
tuparowa, ти днес си ангелът-вестител Mr. Green  bouquet  Hug Много хубава новина Flutter, дано и ние успеем да го гледаме във въпросния сериал! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Дано! Може да се надяваме след 1-2 години най-рано  Sad!
Повече новини и клюкини - в http://elisa.croler.net  Wink
Виж целия пост
# 12
Дами, вчера тръгна конкурс "Мис Берутина", първата награда е печелившата снимка, оформена графично от дизайнерите на форума, посветена на Джулио и представена му лично, както и автофграф от нега. Повече подробности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия