Как се запознахте с таткото?

  • 120 987
  • 248
Здравейте,

аз съм едно леко "задръстено" момче което не може да намеря подходящите думи и действия за да впечатли някои момиче което се държи някак си мило с него (по поглед с действия и т.н. но може и да бъркам де Stuck Out Tongue ) . Става дума ще споделите ли кое най-романтично запознанство сте запомнили най-добре. В смисъл някакви малки и красиви жестове които сте запомнили до сега и сте си казали - какъв романтичен и красив жест за да се запознае с мен направи той...


Мерси предварително за помощта Simple Smile И

П.С. ако ви напира смях това което прочетохте просто ми пишете лично съобщение с - ахахахах... и т.н. а не спамете темата ..
Виж целия пост
# 1
бяхме си комшии в чужбина и когато той трябваше да си ходи за България го попитах дали може да ми занесе един багаж (без да споменавам за количество) и той се съгласи. На летището отидох с три куфара  Shocked (а той имаше само една раница) и той ми ги занесе без проблем, даже ми се обади да ми каже че са пристигнали безпрепятсвено. след това ми се обаждаше всеки ден да пита как съм, как е времето тук  Joy, как е работата и т.н.. Така той ми направи впечатление - вниманието което ми отделяше въпреки че беше на почивката си. После като нямах кола ме караше на работа и ме взимаше - абе кавалер от всякъде и до ден днешен си е такъв (пу пу). Купи ми подарък за рождения ден - без да съм му казвала дата или че ще го празнувам, но той сам разбрал от други познати и рано сутринта преди да изляза за работа, дойде да ми го донесе...пита ме дали ще празнувам и аз му казах не. Вечерта след работа ме заведе на ресторант да отпразнуваме и така станаха работите...  Grinning
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че тумата е за тук. newsm78
Виж целия пост
# 3
Колеги сме PeaceПосле е лесно Laughing
Виж целия пост
# 4
Я , много интересна тема ! Ами как станаха нещата при нас : аз имах едно гадже , с което нещата бяха доста загрубели , а сегашният ми мъж ( тогава все още влюбен навитак ) се намеси твърде компетентно и навреме .Изпъдихме лошия и заживяхме вери хепи....Емиииии това е !
Обаче си трябват чалъми !!!
Виж целия пост
# 5
На рожденият ден на наша обща позната.Определи ми среща и така. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
navremeto vyv varna ima6e 3 diskoteki i nie s tatkoto sq zapoznahme v edna ot tqh   bouquet
Виж целия пост
# 7
В известен столичен бар  Grinning  Банално - поиска ми телефона, дадох му го без да помня, че съм го направила (алкохолна грешка). Звъня ми цяла седмица, не вдигах, не знаех даже кой звъни. Всъщност мислех, че звъни съвсем друг човек, мой познат, на когото не исках да вдигам тел. Омръзна ми - вдигнах, определихме среща и в последния момент разбрах, че няма да се срещам с въпросния мой познат, а със...знам ли с кой  newsm78 От тогава май не сме се разделяли  bowuu
Виж целия пост
# 8
Ние с моя се познаваме от училище още. Той сваляше една моя приятелка, а неговия приятел сваляше мен ... обаче не се получи и мъж ми някак се насочи към мен .... и взеха че станаха нещата .. банално доста .. но ето нещо което мой познат направи:
остави бележка на въпросното момиче, в която й уговаряше среща в чат-а (skype ili ICQ) - той с компютри се занимава човека ... и така взе че се получи Simple Smile

Успех
Виж целия пост
# 9
На 18-ят ми рожден се запознахме Grinning.
Тогава и двамата бяхме "заети".
7 години по-късно се залюбихме Joy Joy Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Ние и двамата работехме в Несебър и на първият ми работен ден се запознах с него и оттогава умиране има - оттърване няма  Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Запознахме се в училище-във втори клас Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ами то с  моя мъж в чата на абвто се намерихме и така на 2 среща му казах 4е иска неиска ще се ожени за мен Crossing Arms Joy той тогава ме погледна  #Crazy ама виж излязох права оженихме се. Heart Eyes

но за най романтично запознанство в едно заведение едно мом4е дойде и ми подари роза с думите - За най красивото момиче което съм виждал , мога ли да узная името му ?
Виж целия пост
# 13
Запознахме се на бала ми
Виж целия пост
# 14
Skiv, доколкото разбирам искаш да знаеш с какви думи можеш да впечатлиш момиче?
Ама моя съвет е колкото и банално да ззвучи да бъдеш оригинален, да сисебе си .
Може по-скоро да тренираш и отигрваш някакви ситуации.
Даже ако случиш на свястно момиче, много би и харесала тази твоя сконфузност Flutter(доколкото разбирам я имаш Embarassed) .
Поне за мен , а и за много други е много чаровно .
Успех ти желая!!!
Иначе моята история е прозаична-mIRC.
Аз тогава си "чатех  усилено " с един негов приятел,който му е говорил доста за мен тогава май  newsm78 .И така една вечер този негов приятел ми казва: "Сега ще ти се включи еди кой си".
И след минута ми мигва прозорчето със съответния ник.И се почва един разговор, на който аз се заливам то смях, защото ми се прави на луд с въпроси:откъде си, как се казваш и т.н. .Всички неща ги знаеше...
И така след няколко месеца се събрахме Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия