Ходите ли на високи обувки ?

  • 10 332
  • 141
Момичета, ходите ли на високи обувки в ежедневието си или предпочитате да сте с по- ниски и удобни ?






Виж целия пост
# 1
В ежедневието ходя по-често с ниски или спортни. Обувки на висок ток или платформа обувам, когато излизам за 1-2 часа или вечер.
Виж целия пост
# 2
Само за работа ми се налага и въпреки че лачените ми обувчици ми се струват мега сладурски, в ежедневието си нося само кецове като на снимката Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не и толкова, колкото би ми се искало  Flutter бих ходила само с високи обувки, ако работата ми и тичането нагоре-надолу го позволяваха...така че веднъж седмично най-много да се извися  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
 Бих носила, ако работата  ми го позволяваше. За цяло лято точно да пъти съм обула високи обувки и толкова пъти се прибрах боса(не от работа, излизахме на дългааа разходка). Laughing
Така ще си ми останат новички Wink
Виж целия пост
# 5
харесвам високите токчета и почти ежедневно нося Peace
Виж целия пост
# 6
Ходя.Ама тези от снимката са ми малко екстремни Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Нося предимно обувки с високи токчета.
Виж целия пост
# 8
На работа съм с високи обувки.
Иначе - балеринки, гуменки...
Виж целия пост
# 9
Рядко за жалост. Харесвам високи токчета и бих искала по-често да нося, но краката ми трудно ги понасят и затова избягвам.
Виж целия пост
# 10
На работа съм с високи обувки.
Иначе - балеринки, гуменки...
newsm10

Виж целия пост
# 11
Винаги ходя на високи обувки! Напоследък им изневерявам малко, но това ще се промени веднага щом родя.
Виж целия пост
# 12
В последно време броят на обувките ми на висок ток застрашително намаля за сметка на ниските. За лятото са ми някак по удобни. Въпрос на настроение е какви ще сложа. Но съм решила за предстоящата есен да се сдобия с няколко красиви чифта за повдигане на самочувствието.   Crazy
Виж целия пост
# 13
Много рядко само, когато със сигурност знам ,че няма да ходя много.
Виж целия пост
# 14
Никога не ходя на високи обувки  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия