Въпрос към жени, раждали в НиаМед Ст.Загора

  • 9 986
  • 11
Здравейте! Предстои ми да раждам скоро и съм решила да е в Ниа Мед. Въпроса ми е дали там при изписването трябва да се носи комплект за изписване за бебето или те го осигуряват ( от болницата ). Като ми казаха какво да си нося за там не споменаха нищо за бебето. Благодаря предварително   Simple Smile
Виж целия пост
# 1
tani_sz аз не мога да ти отговоря на въпроса (предполагам, че трябва ти да си го носиш комплекта), но ти пожелавам леко раждане, бързо възстановяване и едно сладко и пухкаво бебе!!!
Виж целия пост
# 2
Да,носи си комплект за изписване.Не подаряват Mr. Green

И помпа за кърма,и Книга за кърменето също,че ...нямат много време да обясняват и подкрепят кърменето.
Виж целия пост
# 3
Аз родих в Ниамед на 22.07,трябва да си носиш ти комплекта за изписване!Иначе друго за бебето не ти трябва!За теб ти трябва нощница(2),чехли,хавлия,бельо,превръзки,тоалетни принадлежности,вземи си и помпа за кърма-със сигурност щи ти трябва! Ако има нещо друго питай!пожелавам ти леко раждане и едно здраво и хубаво бебе!  smile3525
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за бързите отговори и милите пожелания момичета!
Виж целия пост
# 5
Аз раждах в Ст.Загора, но в АГ-то и то преди шест години,всичко беше ужасно и мисля,че сега нещата не стоят по по-различен начин. Добър избор си направила за частна клиника,по моето време нямаше такива, но най-важното нещо е да имаш доверие на доктора, който ще те изражда.Желая ти късмет
Виж целия пост
# 6
Ти си носиш Peace
Виж целия пост
# 7
Да,носи си комплект за изписване.Не подаряват Mr. Green

И помпа за кърма,и Книга за кърменето също,че ...нямат много време да обясняват и подкрепят кърменето.
Леко раждане и здраво бебе!!!
Виж целия пост
# 8
Аз искам да се обърна към тези от вас родили в Ниамед но порада други съображения.Кой от лекарите на болницата ви изроди и кога постъпихте за раждане?Аз съм се насочила към доктор Христов за раждане по естествен път с епидурална упойка но два пъти вече ме връщат защото било рано.Предполагам че е така,но се изтормозих да си ходя с 2 см разкритие от миналия петък и изгладена и скъсена шийка.Тапата ми падна на другия ден след прегледа а контракцийте все така не достигат на 5 минути.Най - много на 10 и поолекват малко.Доктор Христов каза да се насоча към болницата когато стигнат 5 минути или водите ми изтекат.Въпреки че има още 10 дена до термина ми се питам не е ли по добре да ме включат на системи и да предизвикат разкритието,болките са дости силни нощем и се изтощих вече.
Виж целия пост
# 9
tita81 аз когато раждах също влязох с 2 см разкритие и ме включиха на системи. Не ти го препочъвам това. 7 часа бях така, на легло без да мръдна - а болката беше ужасна просто. Така, че според мен послушай Христов какво ти е казал. Няма да сбъркаш. Успех и леко раждане ти желая!!! bouquet
Виж целия пост
# 10
Абе момичета не се  шашкайте. Stop И с двете си  деца влязох да раждам с 8см разкритие. И след като  ми  пукнаха  мехура, всичко си  тръгна  много  бързо и  без проблемно. Винаги ме е било  страх да не ми сложат система. Не си го причинявайте.  Praynig
Леко раждане на всички бъдещи  майки.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Тита,разхождай си се още.Малкото човече ще се появи,когато реши.Това време му е нужно,за да се нагоди и нагласи към новия свят,който го чака навън.Имай търпение и ти...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия