Помощ!!!Не иска да яде абсолютно нищо!!!

  • 1 120
  • 2
Здравейте Д-р Слънчева!
Синът ми е на 1 г. и 4 м. От средата на миналата седмица се разболя и още не се е възстановил напълно.Лекарката му каза,че най-вероятно е изкарал 2 инфекции една след друга,защото първо 3 дни беше с много висока Т-ра и зачервено гърло, а неделя започна да повръща и се появи разтройство. Три дни не искаше да се вдигне от леглото,само лежи и спи,даже си мислех,че няма да ни се размине без болница.Sad((
Вече е по-добре,повръщането и разтройството се овладяха,но не иска да се храни изобщо.Отказва абсолютно всичко,дори любимите му бисквити,солети,кроки,банан и др.храни,които толкова много обичаше...Никога не ми е създавал проблем с харната досега.Винаги си е изяждал всичко 4 пъти на ден с апетит,а сега иска само вода и сок от ябълка.Само като му поднеса нещо към устата и започва да пищи "няма" да да бута с ръчичка,а ако случайно лапне нещо го изплюва:(((
Ужасно съм притеснена,вижда ми се и доста отслабнал,не зная какво да правя вече Sad((
Благодаря за съветите Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Започнете да давате предимно течно-кашави храни- мляко, супа(пилешка с малко пасирани зеленчуци), от кашите- млечни предимно, но малко по-редки ги направете. Давйте ме колкото и когато поиска без да го насилвате. Апетитът ще се възтанови постепенно в рамките на 5-7 дни. Успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря Ви, дано наистина да има ефект през следващата седмица!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия