От кой филм е тази сцена?

  • 1 054
  • 7
Преди години гледах някакъв филм и беше много хубав. Май беше свързано с отвличане на американец в бивша съветска република  newsm78. Ще ми се да си го преговоря, ама НИЩО не се сещам от филма, освен следната сцена:

нашите хора наблюдават през сателит мнооооого дълга опашка от камиони, някъде в планински район, дали не беше и гранична зона  newsm78

Някой сеща ли се кой е този филм? От скъпите, касовите американски филми е.
Виж целия пост
# 1
Не беше ли един филм с Анджелина Джоли - "Отвъд Границите" Thinking .

http://www.imdb.com/title/tt0294357/
Виж целия пост
# 2
такава сцена се сещам, че имаше в МИРОТВОРЕЦЪТ с Дж.Клуни и Никол Кидман http://www.movies-bg.org/films_info/1086/%CC%E8%F0%EE%F2%E2%EE%F … E5%F6%FA%F2/plot/ ....обаче е за атомни бомби
Виж целия пост
# 3
Да не би да е "Доказано жив"? Може и да бъркам, но понеже не си го спомням особено за него се сетих...
Виж целия пост
# 4
В Миротворецът май си гледала тази сцена.
Виж целия пост
# 5
 аз си мисля, че е Миротворецът.

Доказано жив го гледах онзи ден и бях 100% сигурна, че е от него, но се оказа, че не е.

Ще си дръпна Миротворецът и ще го гледам  Peace

Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 6
Момичета, да ви кажа все пак кво стана

Сцената наистина е от Миротворецът.  Peace

Гледахме го с мъжа ми, илмът много ни хареса. Оказа се, че съм гледала само сцената с камиона, когато го наблюдаваха от сателита и накрая сцената в Ню Йорк - това е било, като съм въртяла каналите. Никога не бях гледала целия филм. Много ми хареса, наистина.

Жалко само, че руснаците и сърбите са представени толкова неуки и жалки, както и атмосферата в тези държави, като цяло.

Пък и Австрия - невероятна екшън-сцена на центъра и няма жив полицай  Wink

Много ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
Да не би да е "Доказано жив"? Може и да бъркам, но понеже не си го спомням особено за него се сетих...

И "Доказано жив" си дръпнах и го гледах. Да, това е филм, в който има отвличане на американец. Аз просто съм преплела сюжета на два различни филма, когато съм питала  Embarassed

  bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия