Съвет за леглото на Chicco Play&Nap?

  • 789
  • 7
Здравейте! Харесала съм сгъваемото легло на Chicco Play&Nap, но размерите му са малко нестандартни - 105х70. Притеснявам се няма ли да стане много бързо малко за бебчето. Моля, ако има някой, който го е ползвал или мамите с бебчета да ме посъветват за това легълце.
Виж целия пост
# 1
Ами за широчина е добре,но дължина 105 ще окъсее много бързо според мен.
Виж целия пост
# 2
До към 4 годинки ще се събира в него. После можеш да го смениш направо с голямо легло и да му купиш допълнителна преграда, за да не пада.
Само, че ако смяташ това да бъде постоянното легло на бебчо има ли си свой дюшек? Ако не, ще трябва да поръчаш специално, защото размерът е нестандартен. А преносимите кошари, обикновено, са смн. тънички дюшечета, които стават за спане 1-2 нощи, ако ходите някъде, но не и за постоянно. Поне аз, като смъкнах бебето на долното ниво си му сложих матраче.
Виж целия пост
# 3
То си има специално и допълнително матраче за това легло Peace,освен второто ниво.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми има сгъваема кошара при една от бабите с дължина 120 и ширина 60.Определено мисля,че до 4 год. няма да изкара в нея в никой случай.Още сега като я гледах,ми се видя,че й умалява.Максимум до 2 и половина да й е комфортно спането вътре...
Виж целия пост
# 5
Да, мисля това да е постоянното легло за бебчето на първо време. А после да му купим голямо детско легло. За матрака е ясно, че най-вероятно ще трябва да вземем някакъв. И понеже кошари, които се предлагат са поне 120х60 се чудех този странен размер от 105 см  до каква възраст ще е достатъчен. Не ми се иска да вземем нещо, коеот много бързо да стане неизползваемо.
Виж целия пост
# 6
Голямата ми дъщеря имаше дървено легло 100 см. в него спа до 3 год. спокойно, въпреки че вървеше по-висока за възрастта си. Затова писах, че може би ще стане до към 4 год. Може би, наистина трябва да имаш едно наум за възрастта. 
Виж целия пост
# 7
Аз си взех такава кошара за бебчето и много ми харесва,продаваше се със специално матраче за нея.Незнам до каква възраст би изкарало да спи в него,едвали до 4 год.,но като за първо време е супер.Мисля после да спи на нормално легло с преградка.Аз избрах нея защото искам да местя кошарката постоянно и най-вече заради каката,не искам да го оставям да спи при нея за да не я буди през ноща.Ако искаш нещо повече да питаш пиши на лични Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия