моля,дайте ми съвет?

  • 1 186
  • 13
Моля за съвет,защото съм изпаднала в голям за мен
проблем и направо съм депресирана.
Та да разкажа за какво става въпрос. С мъжа ми сме заедно от 10г,от 6г живеем заедно,от 5г имаме дъщеря,а сега имаме и бебе на 6месеца,но проблема е в това,че вече нещо не се разбираме.От 4-ямесец на бременноста не сме правили секс и най-лошото е че започна да не ми обряща внимание,не ме целува ,като посегна се дърпа или ми дава някаква бърза целувка,не ми казва че ме обича,а преди не минаваше и ден без да ми е казал.Отначало не обръщах голямо значение,но започна да ходи уж с приятели за по бира и не се прибираше цяла нощ,започнаха ситуации с изключени телефони и обеснението беше че им падали батериите.След раждането на 2-рото дете,замина да пътува с камиони извън страната и аз си мислех че всичко ще се оправи,но уви,връщаше се и пак едно безразличие,пак ходене при приятели,все едно няма деца,жена.Ситуацията се влоши когато една вечер му вземах тел. и намерих 2 sms,които бяха входящ и изходящ,гласейки"обичам те ангелче","обичам те слънчице",тел.номер беше на жена,направо света ми се срина.На сутринта го попитах,а той ми каза,че не били неговите.Но как да се примириш след всички неща които ставаха,тел.постоянно звъни сутрин,той става и се затваря в другата стая и говори на нисък тон.Попитах го и за това ,но той каза,че отивал в стаята за да не събуди децата.Питах го защо не желае да правим секс,а той отговори,че много му е натоварено и не му било до секс.
Не мога да повярвам,искам всичко да е като преди,незнам вече какво да мисля,искам всичко да е във фантазята ми.Но уви не мога,страшно ме боли.Какво да правя незнам,моля ви помогнете ми.
Виж целия пост
# 1
Трябва ли да го хванеш на калъп, че да ти светне. Ми то от ясно по-ясно!
Виж целия пост
# 2
Минала съм през това с тази подробност, че не бяхме женени и нямахме деца. Тогава след като събрах достатъчно инф. за да съм сигурна го накарах да поговорим и след дълъг и труден разговор той горе долу си призна. Общо взето каза, че е изнервен и има нужда от "временна промяна" после нещата ще бъдат както преди. Познай какво направих. Багажа и довиждане. След три месеца, рев обяснения и молби се събрахме. И  до ден днешен мислим, че това все пак има и положителна страна, защото и двамата си направихме равносметка за нашите отношения. А на свичкото отгоре за мой късмет беше попаднал на някаква стара мома, пълно куку която на втората седмица вече искаше да се женят. Абе като се сетя сега и се смея, но тогава ми беше супер зле. Говорете това е моят съвет, не изпадай в истерий, не прави мелодрами. Бъди силна и имай самочувствие. Пише как се развиват нещата. Дано и ти някой ден да се смееш на това. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Много гадна ситуация, но ние съвет не можем да ти дадем. Имаш два варианта - или търпиш и чакаш да му мине, или чантата, децата и кой от къде е.
Виж целия пост
# 4
Според мен трябва да поговорите сериозно, да седнете и да си кажете кой каквото има, а не само с недомлъвки. Кажи му, че не само го подозираш, а просто си сигурна, че има друга жена. Аз на твое място след всичко това, което описваш бих била сигурна, че наистина е така и на такива кухи обяснения хич и не бих повярвала. Поговорете, това е решението. След един евентуален разговор вече може да решиш какво да направиш... Успех!
Виж целия пост
# 5
Охх, тези мъже изтрещяват от време на време.
Седнете и поговорете, без истерии от твоя страна, но и не го оставяй да се измъква, че не му се говорело, че нямало такова нещо и т.н. глупости. Има ли един мъж подобни смси в телефона си, то е ясно че има и връзка.
Виж целия пост
# 6
Вариантите са два - единият е да си събира багажа, но трябва да си готова и да го загубиш, защото не е сигурно, че нещата при вас ще се развият като при черно лале. Другият е да търпиш с надеждата да му мине и да е нещо временно - много трудно положение...
Виж целия пост
# 7
Разговор - без истерии и сълзи!  Hug
Виж целия пост
# 8
Разговор!  Peace
Без повишаване на тон, без викане, без скандали, просто си поговорете и ако трябва си хващай багажа или събирай неговия.  Tired
Виж целия пост
# 9
Абсолютно е възможно да има друга секспартньорка.
Ако като съпруг и баща е ок, няма защо да се коркаш.
Защо се занимаваш да му следиш личния живот, кажи.
Това само те настройва отрицателно, а няма смисъл.
Виж целия пост
# 10
Абсолютно е възможно да има друга секспартньорка.
Ако като съпруг и баща е ок, няма защо да се коркаш.
Защо се занимаваш да му следиш личния живот, кажи.
Това само те настройва отрицателно, а няма смисъл.

Хей, Лисо. Как да е ОК като съпруг, като не е правил секс от 1 година с жена си? Пък и не си говорят и т.н. Хич не е ОК. Въпросът е дамата дали има сили и средства да се изнесе и да го остави да си поживее сам и да разбере какво иска. Ако реално си помисли, че може да загуби нея и децата, може и друга песен да запее...
Виж целия пост
# 11
Защо се занимаваш да му следиш личния живот, кажи.

Ами, например, защото са част от едно семейство. В семействата (поне в добре функциониращите), хората обикновено са наясно с личния живот на членовете, от които са съставени. А също и, защото семействата не са само фабрика за отглеждане на деца и блага. Когато си част от семейство (с брак или без), си обвързан с отговорност как поведението ти се отразява върху другите му членове. Това е свързано с отговори на някои въпроси. Като например - "ти наистина ли обичаш тази друга жена, на която пишеш любовни смс-и" и "какво означава това за нас, мен, децата и нашето бъдеще".

Ето затова. 

Сложна ситуация. Аз не бих се стръпяла и бих повдигнала сериозен разговор на секундата, но ще слушам с широко отворени уши. Без да се надявам да ми каже това, което очаквам да чуя. И после бих вземала решения. Най-вероятно бих го изпратила да поживее малко сам. Че има връзка - има, а когато човек допусне извънбрачната му връзка да се разкрие, обикновено това е опит да се разклати лодката и да се предизвика някаква промяна. Нещата няма да останат същите, просто трябва да си достатъчно силна да посрещнеш промяната. Попитай го каква е истината. А как ще завършат нещата - само времето ще покаже.
Успех!
Виж целия пост
# 12
Като , че ли разказваш моята история преди 5 г. ...тогава ме натъжаваше , но сега вече съм спокойна и щастлива , защото го зарязах и срещнах човека , с който се чувствам прекрасно и спокойно . Rolling Eyes Трябва да вземеш някакво решение ...Не би трябвало да се измъчваш повече  Thinking И аз го търпях доста..., но просто е било губене на ценно за мен време  Sad
Не може да продължава всичко така , ще се съсипеш , а вредиш само на себе си - повярвай ми  Naughty От сърце ти желая успех !  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
То е ясно че мъжът си има друга, а може и няколко да са... Извини ме, че съм толкова директна, но поведението му говори доста красноречиво за това. А това дали е една или повече, в случая няма особено значение, в случая по-важно е ти можеш ли да се примириш с положението или не? Аз не знам дали някакъв разговор би променил ситуацията. Все пак човекът явно поставя собственият си кеф и комфорт през този на семейството си. Жалко, но се съмнявам че с един разговор той би станал по-отговорен, или би променил поведението си по някакъв начин. Освен това професията му доста предразполага към тези неща...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия