Uskorjavane na razjdaneto ?

  • 1 887
  • 10
Mili momicheta,

izvinjavam se za latinitsata, no Kredora ne mi raboti. Sad

Znachi polozjenieto e slednoto - prenosvam veche 5-ti den. Tuk v Avstrija predizvikvat razjdane pri prenosvane nad 10 dena. Na men mi e pritesneno za bebcho, i se chudja ima li njakakuv nachin da uskorja estestvenoto razjdane? Nikak ne mi se iska da chakam oshte 5-6 dena.....Puk i beboka e goljam, shte stane oshte po-goljam, kak shte se razjdame.....

Za dulgite razhodki, sexa, fizichesko natovarvane, klechene - znam, ama pri nas ne dejstvat ....

Njakakvi idei ?

Blagodarja predvaritelno.
Виж целия пост
# 1
За съжеление няма какво да се направи в този момент.
И аз като теб преносвах, пък исках бебето вече да се ражда и правих какво ли не.
Секс, разходки, чистене, много топъл душ....Даже пих чай от малинови листа /бях чела, че предизвиква контракции/И нищо.
Така и не "тръгна" прословутото раждане.След 10 дни преносване накрая ме оперираха.
Така, че отпусни се спокойно и се въоръжи с търпение.Съвсем на финала си и няма да те поднине  Laughing
Стискам палци да е леко раждането и после да се похвалиш
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай аз преносих 16дни. Бях определна за 18април, а родих на 04 май, така че твоето е "нищо". Правих какво ли не, и аз като теб пуснах подобна тема, чистих, тръсках се по най-разбитите  пътища с мъжа ми, секс правихме но нищо. Накрай на 03.05. влязох за изследвания и на 04.05 трябваше да съм на система за предизвикване на раждането.
Но на трети ми дадоха да изпия едно-шишенце-рициново масло /много гадно нещо/ и много "прочистващо" Close и след 4-5 часа ми изтекоха водите и след още 4-5часа родих по възможно най-лесния начин, естествено без упойка, и без нито един вътрешен или външен шев. Незнам дали рициновото масло имаше заслуги но на шешенцето пише да не се пие от бременни защото предизвиква контракции, но не го пий без да се съветваш със лекар.Така че не се притеснявай ще дойде от самосебеси. Пожелавам ти леко раждане като моето, и едно прекрасно бебече. И да се похвалиш Laughing
Виж целия пост
# 3
Цитат на: milenazd
Не се притеснявай аз преносих 16дни. Бях определна за 18април, а родих на 04 май, така че твоето е "нищо". Правих какво ли не, и аз като теб пуснах подобна тема, чистих, тръсках се по най-разбитите  пътища с мъжа ми, секс правихме но нищо. Накрай на 03.05. влязох за изследвания и на 04.05 трябваше да съм на система за предизвикване на раждането.
Но на трети ми дадоха да изпия едно-шишенце-рициново масло /много гадно нещо/ и много "прочистващо" Close и след 4-5 часа ми изтекоха водите и след още 4-5часа родих по възможно най-лесния начин, естествено без упойка, и без нито един вътрешен или външен шев. Незнам дали рициновото масло имаше заслуги но на шешенцето пише да не се пие от бременни защото предизвиква контракции, но не го пий без да се съветваш със лекар.Така че не се притеснявай ще дойде от самосебеси. Пожелавам ти леко раждане като моето, и едно прекрасно бебече. И да се похвалиш Laughing


Znaesh li, az tova za ritsinovoto maslo sum go chuvala - tuk edna akusherka preporuchva koktejl ot ritsinovo maslo, portokalov sok i prjasno mljako, i spored neja imalo strahoten efekt, no men me  e strah da go probvam . Da ne povredja neshto bebcho, tova ritsinovo maslo da ne mu povlijae na nego po njakakuv nachin.
Chuvala sum ot lekar che i sveshtichki bizalax dejstvali po podoben nachin - struva mi se po-bezopasno, no se kolebaja....

Blagodarja vi momicheta za uspokoenijata, no tova chakane trudno se izdurzja....
Виж целия пост
# 4
Zdravei,tova koeto znam e,4e prenosvaneto moje da prodalji 10 dena(kakto sa kazali i na teb)i sled tova predizvikavat rajdaneto.Moeto mnenie e da ostavi6 ne6ata takiva kakvito sa i da 4aka6 kakvo 6e ti kajat lekarite te si znaiat rabotata,v tova prenosvane ot 10 dni niama nikakav risk,zatova i ginekolozite go iz4akvat da ne bi da zapo4ne estestvenoto rajdane!Otnosno po4istvaneto,moje6 da polzva6 glicerinovi sve6i4ki,koito sa mnogo udobni!Uspeh Grinning
Виж целия пост
# 5
Цитат на: zara
Zdravei,tova koeto znam e,4e prenosvaneto moje da prodalji 10 dena(kakto sa kazali i na teb)i sled tova predizvikavat rajdaneto.Moeto mnenie e da ostavi6 ne6ata takiva kakvito sa i da 4aka6 kakvo 6e ti kajat lekarite te si znaiat rabotata,v tova prenosvane ot 10 dni niama nikakav risk,zatova i ginekolozite go iz4akvat da ne bi da zapo4ne estestvenoto rajdane!Otnosno po4istvaneto,moje6 da polzva6 glicerinovi sve6i4ki,koito sa mnogo udobni!Uspeh Grinning

Blagodarja za mneieto ti !

Silno se nadjavam prenosvaneto da ne e riskovo za bebeto. Vse pak i tuk lekarite si znajat rabotata....

Pozdravi!
Виж целия пост
# 6
Ne se pritesnjavaj, che prenosvash. I az prenosih s 6 dni, a se znaeshe che bebeto shte e goljamo. Vaznoto e da chuvstvash che se dvizi. Ako slichaino ne useshtash dvizenie poveche ot 24 chas, otidi vednaga na lekar. I ne se muchi da go predizvivash, neka bebeto si izbere rozdenija den. Az lichno sum prenosena 17 dni dokato sum reshila da se razdam, taka che SPOKO Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 7
Цитат на: aja
Ne se pritesnjavaj, che prenosvash. I az prenosih s 6 dni, a se znaeshe che bebeto shte e goljamo. Vaznoto e da chuvstvash che se dvizi. Ako slichaino ne useshtash dvizenie poveche ot 24 chas, otidi vednaga na lekar. I ne se muchi da go predizvivash, neka bebeto si izbere rozdenija den. Az lichno sum prenosena 17 dni dokato sum reshila da se razdam, taka che SPOKO Stuck Out Tongue

ami da, i za tova se pritesnjavam, che bebcho mnogo e namalil ritnitsite. Vchera tsjal den ne beshe pomrudval i vecherta se izstreljahme s tatito do bolnitsata, da vidim kakvo stava. Spored zapisa na tonovete vsichko e nared, ama....veche javno njama mjasto i zatova po-malko pomrudva.....
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Mishence
Цитат на: aja
ama....veche javno njama mjasto i zatova po-malko pomrudva.....


Mnogo pravilno!
Виж целия пост
# 9
Sajaliavam za gre6kata,napisanoto e ot Mishence!
Виж целия пост
# 10
Mishence, spoko shte si mu doide vremeto. Otpusni se ako mojesh i se pomxchi da si namerish priatni zanimania, koito da te otvlichat.
I moito e prenoseno 1 sedmica da si mi e jivo i zdravo.
Na finalnata prava si  Grinning  i ............. pochti na starta Grinning
Stiskam palci
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия