Weleda вече в България – задайте въпросите си към консултанта на марката!

  • 20 631
  • 104
**************************** рекламна публикация ****************************


Създадена от известния философ д-р Рудолф Щайнер и лекарката д-р Ита Вегман през далечната 1921 г., марката Weleda работи с екстракти от растения, по-голямата част от които се отглеждат в собствени градини на фирмата (невен, лайка, лавандула, бадемови дръвчета).  80-годишната история превръща немската марка в една от най-търсените сред продуктите на органична козметика на пазара в момента. 

Любимата на всички Серията от грижи за бебета и деца с невен е разработена, за да подпомогне здравословното развитие на нежната детска кожа от първия ден с най-ценното от природата. Това е и причината 70 % от акушерките в Германия да препоръчват обгрижването с Weleda. Всяка майка може да открие пълна гама продукти за ежедневна грижа за детето си според своите предпочитания.

Серията за бъдещи и настоящи майки предлага много специфични грижи (Масло за перинеум, Масло за гърди при кърмене, Чай за кърмачки, Масло против стрии, Масло за коремчето на бебето против колики), които да подадат ръка на младата майка още от началото на бременността.

Сериите от грижи за лице с бадем и ирис са предложение за жената, която иска да съхрани здравословния баланс на кожата си и да отложи процесите на стареене и която би желала да използва качествена органична козметика.

Специфичните разработки от Серията масла за тяло са предложение към всеки, който иска да съчетае меката и гладка кожа с третиране на конкретна необходимост:

Масло с бреза – антицелулитено действие
Масло с арника – при мускулни, ставни болки и схващания, при активно спортуване
Масло с облепиха – при наранявания (рани, белези) или дехидратирана кожа
Масло с невен – при чувствителна кожа, подходящо е и за масаж на деца
Масло с цитрус и бадем – хидратация и тонус


Лице за контакт:
Потребител: weleda
Име:  Жасмина Ставрева
Позиция: Бранд Мениджър на Weleda
Време за отговори:  в рамките на максимум 2 дни (приблизително 3 пъти на седмица), между 17-20 часа
Виж целия пост
# 1
Здравейте, аз използвам Weleda от началото на годината. Донесоха ми кремчето от Германия. Много съм доволна. Имали сме на няколко пъти зачервявания на дупето, но след две-три мазания и минава. Аз използвам кремчето с невен. Интересува ме мога ли да го използвам при изгаряне? А и друго - когато отворих едната тубичка, в началото кремчето беше течно с жълт цвят, след това си стана с нормален бял цвят и кремообразно. Това някакъв проблем ли е?
Виж целия пост
# 2
Здравейте!

Кремът против подсичане  с невен (Calendula Babycreme) е един от бест-селърите на марката Simple Smile Не се учудвам, че именно него сте ползвали.  Сега по върпосите:
- нормално е да има маслена капка при отваряне на флакона (немските колеги специално ни обърнаха внимание на това)- това е естествена реакция на текстурата, когато голям процент са естествените масла. Важното е количеството, което излезе от тубата след това да е хомогенно.
- кремът се препоръчва при зачервяване, пъпчици и раздразнение на кожата. Тъй като той съдържа цинк оксид (12%) и невен неговата функция е да успокои раздразнената кожа и да изолира влагата (в зоната на пелените това е много важно).  Може да се използва при леки форми на изгаряне, но при тези обстоятелства по-подходящи биха били Хидратиращия крем за лице и тяло или Защитния балсам (който предпазва и възстановява).
- конкретно по отношение на изгаряния мога да препоръчам Масло за тяло с облепиха (има изключителен ефект при изгаряния и нарушена повърхност на кожата).

Надявам се, че бях полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързия отговор, а от къде ще може да се купуват вашите продукти?
Виж целия пост
# 4
Привет отново!

Продуктите се продават в аптеките. Кажете ми кой град ви интересува и ще ви изпратя имената и адресите на аптеките.

Поздрави!
Виж целия пост
# 5
Здравейте, ако може да ми кажете откъде в Бургас може да се закупят продуктите 
Виж целия пост
# 6
Здрвейте,

Аз се интересувам къде в София мога да намерия продкутите на Weleda?

Благодаря,
Яна
Виж целия пост
# 7
И във Варна - къде могат да се намерят?
Виж целия пост
# 8
Момичета,
направо ви пиша за София, Бургас и Варна кои са аптеките, в които можете да намерите марката:

Бургас
Втора частна аптека
ул. Вълчан Войвода 4
Кедър
ул. Фердинандова 5
Централ
ул. Богориди 22
Варна
Дрогерия Дермалайт
ул. Мир 19, партер (до OMV)
Санита
бул. Владислав Варненчик 12
Субра
Бул. Владислав Варненчик 186, Mall of Varna - партер
Фармахит
Аптека в магазин Кауфланд Възраждане
София
Аптека Бояна   
кв. Бояна, ул. Кумата 8
Адонис 
ул. Златовръх 4, магазин Елемаг
Адонис
ж.к. Хиподрума, бл. 121
Антоанета Христова
кв. Борово, ул. Невестина скала 1
Болина
ж.к. Борово, ул. Родопски извор 26
Виафарм
бул. Ломско шосе 148
Капка Николова
Ул. Георги Софийски 74, ВМА (Бивша Санита)
Медея 2002
ул. Никола Габровски 26
Медея 74
ж.к. Бъкстон, ул. Вихрен 40
Наси
ж.к. Борово, ул. Родопски извор 24
Ремедиум
ул. Цар Иван Шишман 17
Ремедиум
ул. Гео Милев 35
Ремедиум
ул. Тарас Шевченко 11-13
Ремедиум
ул. Граф Игантиев 52-54
Ремедиум
ул. Добруджа 15
Ремедиум
ж.к. Иван Вазов, ул. Краище 25
Тефарм
Дружба 2, бл. 510, вх. Г
Топ Фарма
ж.к. Младост 1А, бул. Александър Малинов 31, ТЦ Булеварда
Фармахит
ж.к. Младост 3, магазин Кауфланд
Фармахит
ж.к. Младост 4, бул. Александър Малинов 73, магазин HIT
Фармахит
ж.к. Банишора, ул. Скопие 1, Кауфланд Банишора
Фармахит
ж.к. Люлин, магазин ХИТ
Хера
кв. Хаджи Димитър, ул. Макгахан 51
Цито
бул. Тотлебен 2А

За да се ориентирате по-лесно, градовете и аптеките са по азбучен ред, да не се сърди никой Simple Smile
Надявам се, че бях полезна!

Жасмина
Виж целия пост
# 9
А в Перник предлагат ли се вашите продукти?
Виж целия пост
# 10
За съжаление в Перник все още нямаме присъствие...   newsm78
По принцип там работим с аптеката в Кауфланд с останалите марки, но за сега не сме заредили Weleda.
Ако това стане, ще сигнализирам!

Жасмина
Виж целия пост
# 11
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 12
Здравейте интересувам се от следните неща - 100% растителни ли са продуктите ви и дали се тестват върху животни? Освен това къде да ги намеря в Пловдив?
Благодаря!
Виж целия пост
# 13
В Добрич могат ли да се намерят продуктите, или да разчитаме на Варна?
Виж целия пост
# 14
Честито ни добро попълнение на качествена козметика за малките човечета и техните мами.Вече пробвах нещичко и мога да кажа - НЕВЕРОЯТНИ са .Нека пожелаем успех на марката и на екипа, който ни позволи да се докоснем до едно ново качество!
Успех! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия