"Dancing stars"

  • 61 145
  • 991
Днес в "Тази сутрин" представиха първия от членовете на журито на това предаване - Галена Великова:


От чутото от нея предаването ще се завърти в края на Септември. Все още не са определени "звездите", но до края на седмицата и това щяло да стане за да започнат тренировките. Наградата е повече от симворична - някаква купа или нещо подобно.Танците ще бъдат бални и латино-американски, без рап и хип-хоп.
Виж целия пост
# 1
да и аз снощи чух ,че по БТВ анонсираха ,че сутранта ще ни представят първия член на журита-попадението е супер!!!
Виж целия пост
# 2
Кои ли "звезди" ще се навият да танцуват?
Виж целия пост
# 3
Интересно ми се струва, чакам с нетърпение да започне.
=>Тайна, ако не е тайна  Grinning кой е хубавецът от подписа ти?
Виж целия пост
# 4
 Michael Fassbender - Азазел от сериала HEX.   

http://uk.youtube.com/watch?v=-3of_z0CNl4&feature=related
Виж целия пост
# 5
звезди като Райна, Галена, Златка - плейбойката...
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че този формат ще бъде в този стил - фолкпевачки да участват. По-скоро ще бъде с участници от типа "Великолепната шесторка". От интервюто останах с впечатлението, че чуждите продуценти доста са се потрудили да намерят точното жури и участници.
Виж целия пост
# 7
Четох, че една от звездите е Георги Мамалев. http://www.bgdance.com/- от тук можете да научите кои ще са танцьорите. Познавам някои от тях, мисля че избора им е доста удачен. За водещ са гласели  Алфредо Торес, но ужасният му български език ги е спрял.
Виж целия пост
# 8
И от фолкгърлите имаше една, ама коя беше  newsm78 те всички са ми еднакви.
Уре ще видя вестника ...
Виж целия пост
# 9
Четох, че една от звездите е Георги Мамалев. http://www.bgdance.com/- от тук можете да научите кои ще са танцьорите. Познавам някои от тях, мисля че избора им е доста удачен. За водещ са гласели  Алфредо Торес, но ужасният му български език ги е спрял.

Стига бе ooooh! Какъв Георги Мамалев Shocked, този дребен човечец ще танцува виенски валс, ча-ча и т.н. То че предаването е развлекателно е така, но все пак трябва да има и естетика малко.
Много се боя от участие на Алфредо Торес. Все се надявам той да няма нищо общо с предаването. Вече ми е дошло до гуша от него. Не ми хареса нито едно негово представяне в "Мюзик айдъл"

Линка не се отваря Sad
Виж целия пост
# 10
Това шоу е супер популярно в САЩ и Великобритания, направо са ненормални, стават някакви скандали, драми, големи. Иначе се пише Dancing with the Stars, ако може да се оправи заглавието на темата  Peace
Тайна - HEX е страхотен сериал, но аз си падам по друг герой  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Иначе се пише Dancing with the Stars, ако може да се оправи заглавието на темата  Peace

Знам, че това е името на шоуто, но в България ще бъде само "Dancing stars"
Виж целия пост
# 12
 Hug
Виж целия пост
# 13
Иначе се пише Dancing with the Stars, ако може да се оправи заглавието на темата  Peace

Знам, че това е името на шоуто, но в България ще бъде само "Dancing stars"

Извинявай, не исках да те обидя   bouquet просто имаше правописна грешка в заглавието и беше DanSing, затова исках да помоля да се оправи, да е точно  Embarassed извинявай пак, иначе от вас разбрах, че ще го има в БГ и не знам нищо за родното издание.
Виж целия пост
# 14
Иначе се пише Dancing with the Stars, ако може да се оправи заглавието на темата  Peace

Знам, че това е името на шоуто, но в България ще бъде само "Dancing stars"

Извинявай, не исках да те обидя   bouquet просто имаше правописна грешка в заглавието и беше DanSing, затова исках да помоля да се оправи, да е точно  Embarassed извинявай пак, иначе от вас разбрах, че ще го има в БГ и не знам нищо за родното издание.


Изобщо не си ме обидила. Заглавието наистина си беше сбъркано и трябваше да се оправи. Толкова бързах да пусна темата, че съм сбъркала. Няма проблеми. По-скоро наблегнахна това, че шоуто няма да се казва в оригинал Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия