Магазин за хубави колички-къде във Варна?

  • 2 341
  • 8
Здравейте мами от Варна, бихте ли дали адреси на големи магазини за колички, където те са изложени и могат да се видят на живо. Става въпрос за по-скъпите модели-Concord,  Peg Perego, ABC design. Най-вече искам да разгледам Concord Neo i Concord Fusion- в Бургас никъде не могат да се видят на живо... Sad
Виж целия пост
# 1
в магазини Бебчо има много колички- това им е сайта, за да видиш адресите на магазините им- http://bebcho.bg/bg/sorted.php?pageNum_products=2&totalRows_ … at=2&subcat=3
сещам се и за магазин Щъркел, намира се в малка уличка срещу хотел Черно море. трябва да тръгнеш по главната улица в посока към м-н Валентина и се пада първата пряка в дясно. има и изнесена рекламна табела.
нашата количка е на Бебе Конфорт, поръчах я от София и на практика не я бях виждала преди да я донесат, но знаех всички характеристики и не съжалявам за избора въобще.
Виж целия пост
# 2

сещам се и за магазин Щъркел, намира се в малка уличка срещу хотел Черно море. трябва да тръгнеш по главната улица в посока към м-н Валентина и се пада първата пряка в дясно. има и изнесена рекламна табела.

Това не е магазин Щъркел,а" Биберон" PeaceТам има хубави колички ,но точно тези:Concord Neo i Concord Fusion Май ги няма newsm78
Магазин Щъркел се намира тук
В магазин Рошко   също има хубави колички
Другия магазин в който има колички,е на втория етаж на Образцов дом.
Виж целия пост
# 3
 ОБразцов дом и Штъркел хич не ги препоръчвам,- и  даима какво да видиш, може да си отще Simple Smile
Разгледай Рошко и Биберон, аз от първия съм най- доволна като обслужване. В Премаман погледни също, НА Цар Освободител, срещу детската кухня има два магазина- и там погледни.
Виж целия пост
# 4
Благодаря момичета Hug

В края на седмицата ще отида до варна да гледаме за колички (въпреки, че още е рано за купуване...) А в  мола има ли такива неща или са само дрешки и играчки ?
Виж целия пост
# 5
В моловете няма колички.
Във Варна няма голям избор на колички.Магазините са само тези които ти изброихме.
Сега се сещам ,че на гаражите на централния пазар има колички,но няма голям избор.
Виж целия пост
# 6
леле как се обърках за Биберона! и аз съм доволна от Рошко. моята количка я купувах от софия, но вече я предлагат и в Рошко. а продавача е много любезен и обяснява подробно. другия магазин за който се сещам е Премама, но там нямат много налични, разчитат на поръчки и не знам какво има в момента налично. а в моловета има Хипо Ленд, но не знам какви колички има там.
успех с количката и със здраве да си я бутате като му дойде времето!
Виж целия пост
# 7
До колкото разбрах от една друга темаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324006.0 търсените от теб колички ги няма в наличност и във Варна  Sad  . Така че май  най-добрия вариант остава  да се разходиш до Пловдив или София. А и избора там е доста по-голям.
Виж целия пост
# 8
Май Май така ще стане накрая- проблемът е, 4е като отида до там ще трябва да я купя веднага, а още е раничко..... Embarassed О тдруга страна като стане време ще е зима и ще съм с голям тумбак вече, за да тръгна към София или Пловдив за количка....абе големи проблеми Laughing Благодаря за адресите Hug, мислех, че ще спестя малко път ама уви.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия