Бихте ли стигнали до там че.........

  • 1 830
  • 15
Бихте ли стигнали до там да разследвате половинката си по телевизията?
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1226703
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321900.0

Надали някой ще си признае, но виж какво пише:

"От направените до момента близо 200 заявки става ясно, че ревността е еднакво присъща и за двата пола и не се ограничава в определен период от живота. Все пак жените са по-смели, когато споделят страховете си и търсят истината в личния си живот.
Виж целия пост
# 2
Ужас. Дано миналият вторник не е имало камери около Университета и после във Фланаганс....
Виж целия пост
# 3
Дано и очевидци е нямало, дано...
Виж целия пост
# 4
Темата е за "Кино и телевизия".
На мен лично ми е гадно това предаване и не бих се изложила така по телевизията.
И сама мога да си разследвам, когато се наложи.
След това, нещата се говорят между двама души.
Няма нужда от камери.
Виж целия пост
# 5
Не, не бих...Трима дори са много за подобни сцени и мелодрами...
Виж целия пост
# 6
Не ми трябва телевизия и публично унижаване, за да разбера дали ми изневеряват. Трябва да си наред, за да си го причиниш
Виж целия пост
# 7
Не! Аз съм от хората, които не обичат да разгласяват проблемите си даже пред близки приятели, а пък да стигна до там - абсурд. Такова разголване не бих понесла и не мога да приема за себе си.
Виж целия пост
# 8
Не,"кирливите ризи се перат в кьщи" StopДобре,че нямаме такива Praynig
Виж целия пост
# 9
Не,не бих.И "Море от любов" не бих му направила,и в "Имаш поща" не бих го поканила.Не мисля,че е уместно цяла България да ми гледа между чаршафите.Ако имам да му казвам нещо,просто го правя.Не ми трябват камери.
П.П.Май съм си сбъркала професията,ама айде...
Виж целия пост
# 10
Не, не бих стигнала! Прекалено много  уважавам себе си, за да се излагам!
Виж целия пост
# 11
На участниците им плащат приятен хонорар за това, че участват. Поне в САЩ е така. Но като знам, че в Биг Брадър и другите риалита също плащаха, най-вероятно и тук ще е така.
Виж целия пост
# 12
Никаква телевизия.Отстрани няма да гледат шоу . Stop Stop
Виж целия пост
# 13
Категорично не, това е публично унижение. Макар, че има хора, които си умират да са в центъра на вниманието и не биха се поколебали, стига да имат повод. Предполагам, че феновете на риелититата ще се забавляват, но за щастие аз не съм от тях. Не'ам нерви просто  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз все си мисля, че такива предавания са нагласени. newsm78 Някакси не знам какъв човек трябва да си, че да унижаваш себе си, партньора си, близките си по този начин. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия