Докога преварена вода и стерилизация?

  • 2 939
  • 49
До кога изварявахте шишетата с бибероните, мили мами?
Виж целия пост
# 1
Първия месец на всяко хранене, до скоро веднъж дневно, но от скоро започнах през ден - да свиква. Като си представя колко мръсотия я чака навън  newsm61
Виж целия пост
# 2
Аз около 2 месеца, на което много ми се учуди продавачка в магазин, направо се опули като и казах че изварявам след всяко хранене  Shocked
Тя също има бебе, та се зачудих и питах и лекарката ни която каза да спра.
Наистона бебенце трябва да свиква с външния свят, иначе го дебнат алергий.
Виж целия пост
# 3
Аз стерилизирах през ден...напоследък през седмица...
Виж целия пост
# 4
До кога изварявахте шишетата с бибероните, мили мами?
до края на първия месец:)
Виж целия пост
# 5
Продължавам да ги стерилизирам след всяко хранене.Не ми пречи да сложа стерилизатора за 8мин в микровълновата.
Виж целия пост
# 6
И аз още стерилизирам в микровълновата всичко-биберони, шишенца за вода, даже и помпичката за носле на Chicco, но на 50-я път се стопи от едната страна гумата и я хвърлих Sad
Виж целия пост
# 7
Като се роди по веднъж на седмица (но я кърмех и в шишето само вода наливах), горе-долу около месец така, после не съм изварявала.
Виж целия пост
# 8
Има-няма месец.
Виж целия пост
# 9
Само като ги купих по един път.Не ме бийте,по съвет на педито да не го държа под капак аз съвсем радикално взех тези мерки.
Виж целия пост
# 10
Само като ги купих по един път.Не ме бийте,по съвет на педито да не го държа под капак аз съвсем радикално взех тези мерки.

Няма какво да те бием, моя позната роди миналата седмица и педиатърката също и е казала да не изварява шишетата, а само с топла вода и сапун да ги мие.
А аз все още ги изварявам, защо на мен не ми каза някой така в началото - как съм изварявала помпа в 4 през ноща, за да ми е готова за 7:00 Cry
Виж целия пост
# 11
Откакто се е родила по веднъж дневно до 5 месец. Цедях се и давах от шише още преди да стане на месец. После почнах по веднъж в седмицата за месец и вече не стерилизирам.
Виж целия пост
# 12
откакто се е родила бебата съм ги изварявала 3-4 пъти-мисля че ежедневното преваряване е престараване,да не говорим пък за сляд всяко ядене..
Виж целия пост
# 13
Лелееее аз ли сам най-баламата ooooh! Ми сега ако спра изведнъж дали няма да и стане нещо или постепенно да намалявам изваряването. То верно къв ли смисъл има като си слага в устата щяло и нещяло
Виж целия пост
# 14
само първия месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия