4-и месец

  • 2 060
  • 34
Здравейте на всички бъдещи мами:) Аз имам много въпроси, които тепърва си изяснявам, но всичко с времето си разбира се. Сега ме вълнува един малко странен може би въпрос: вече съм 15 г.с. а почти не ми личи бременността. Дали това трябва да ме притеснява? Гледам приятелки в моето състояние, които си имат доста прилично коремче  Wink
Виж целия пост
# 1
Няма за какво да се притесняваш..има бременни на който почти не им личи а са в 6-7 месец...а и тепърва ще започнеш да растеш на корем де! Wink
Виж целия пост
# 2
.... Дали това трябва да ме притеснява?
Не! Просто имаш по-стегната коремна мускулатура. И не, недей да се сравняваш с приятелки, всеки човек е различен Wink.
Виж целия пост
# 3
не се притеснявай при всеки е различно  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз в 5-ия месец се тръшках, че не ми личеше! Изобщо няма място за притеснение, важно е бебето за си отговаря на седмиците!
Виж целия пост
# 5
И аз бях като теб-изобщо не ми личеше и постоянно се сравнявах с други на моето "дередже"  Laughing Сега се смея на себе си..... Ще ти порастне тумбака-не се притеснявай, всеки си е индивидуален  Peace
Виж целия пост
# 6
не се притеснявай при всеки е различно  Peace
Peace
Виж целия пост
# 7
Няма страшно.
Виж целия пост
# 8
При мене и в девети месец с по широка блуза не се забелязваше кой знае какъв тумбак.А когато родих бебчо беше 3050,така че въобще не се притеснявай от това,че още не ти личи.
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай,и на мен така не ми личеше,но после бързо бързо ми порасна
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай,и на мен така не ми личеше,но после бързо бързо ми порасна
И аз така Peaceспоко.
Виж целия пост
# 11
Аз бях в 15 седмица на сватбата си и никой не разбра, че съм бременна!  Laughing
Виж целия пост
# 12
Всяка бременност и всяка жена е различна.
Сватбата я правихме когато бях бременна с Дияна, в 5ти месец. Не ми личеше.
С Алекс беше различно. Личеше ми още от началото.
Виж целия пост
# 13
На мен 2 път ми пролича в края на 7 месец, колкото по-късно, толкова по-добре Rolling Eyesче в жегата с тия кореми и килца наистина е адски трудно Peace
Виж целия пост
# 14
Искаш коремче ли? Ще имаш коремче, не бързай толкова, че после ще искаш да не е пък толкова голям...  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия