БОРБАТА С РАКА - ДУХОВНОТО ОЦЕЛЯВАНЕ И ФИЗИЧЕСКОТО ПРЕОДОЛЯВАНЕ - ТЕМА 3

  • 87 048
  • 713
 - тема за всички борещи се с рака
 - Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване 1


Пускам нова тема с презумцията в нея да има такива добри вести, както  завършва старата.
На всички пишещи и още непишещи желая много, много здраве и успехи в лечението  Peace

Старата тема
Виж целия пост
# 1
Веднага бързам да се разпиша в новата темичка  Grinning
Кана СУПЕР МНОГО СЕ КЕФЯ ЗА ТЕБ  Hug Hug Hug Hug Нацелувай бебока и поздрави мъжа си, за подкрепата която ти дава. Все си мисля, че ако и аз имам подобна подкрепа от любим мъж - геройства ще извърша.....ама нема. Всички сте се събрали с най-свестните мъже и за мен не сте оставили.
Виж целия пост
# 2
Не е вярно, твоя те чака нейде скрит  Grinning
Ще се появи точно когато ти не очакваш и в това ще бъде изненадата, която чакаш  Peace
И на нас ще кажеш тогава, нали ?
И това ще бъде скоро, усещам  Peace
Виж целия пост
# 3
Привет и от мен в новата тема  bouquet
Кана много се радвам за теб Hug  newsm51. Бебо сигурно стана вече голям мъж, а ти не си ни пуснала още нито една снимка Thinking
Соня, ти къде изчезна, как си?
Еххо, тази статия е абсолютно противоположна на тази във в-к "168 часа" - няма вече да чета нищо, само ме объркват и ядосват. Ама явно и в Добрич лекуват с него, както пише korneliailieva ...
Хули  newsm51 за всичко, което пишеш и за подкрепата, която даваш на всеки newsm20
Виж целия пост
# 4
Милички,

не качвам снимки на Дани, защото...не мога да се ориентирам как се качват снимки на този сайт.  Blush Срам ме е, ама това е положението.  Simple Smile Ако някой може да каже как да ги кача, ще съм му благодарна!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Момичета, наистина страхотни новини чета  newsm18 newsm74 Tada  bigdance2
Много ме зарадва Кана, оптимистчето с тоя мъж дето все го мисли ме разсмива  Two Hearts
Ще ни каниш скоро на сватба, усещам аз  married
Имаш най-младото гадже от всички ни Simple Smile
Ето, как си представям малкият Дани  newsm30 , или по-скоро е  newsm32 или май най му прилича   ylinfant
Нас Нина ме запали с тия картинки...не мога да им устоя
А сега е време за ....  newsm46 smile3524
Е, някои може да са по купони  lalalala, ама то си е време ....
Без страх, не ти върви на ника да се панираш само..... Sign Exclamation  Не бива само да се печеш на слънцето като риба, ама това и с киста и без киста все е така....

Кана, първо трябва да качиш снимката в някой сайт дето като качиш снимката отдолу излиза линк за форуми /например снимка.бг или ако имаш мейл в wahoo знам че имаше такава опция, аз много харесвам photobucket.com, има много хубави опции но е на англ., а български освен snimka.bg има и prikachi.com
После като влезеш да пишеш писмо на втория ред мисля първата опция е вмъкни изображение /сега дописвам снощният си пост и не виждам картинките, ама ти пиша по памет/ , като го натиснеш излизат едни символи, в тях копираш линка на снимката. това е. Ако качваш в прикачи, има отметка да не се вижда от всички като браузват в интернет, може да я чекнеш.  Аз съм качвала в него, за по-бързо и без регистрация. Дано съм обяснила добре, ако някой знае друг начин, да каже.

Извини ме, но искам да те питам каква химия ти правеха, червена ли е /ако знаеш и лекарствата още по-добре/? На две седмици, ако не греша?
Виж целия пост
# 6
ЕХЕЕЕЕЕЕ два дни не влизах в нета и нова тема

 Naughty Но да се разпиша и аз

Оптимистче стига с тези мъже успокои се малко  сама можеш да се справиш

Без страх вярвай на биопсията пък и да я поносиш малко тази киста няма страшно я отивай на почивка Една екскурзия като тази която плануваш не е за изпускане не го мисли много ами заминавай Винаги има време за вайкане

КАНА как се радвам за теб newsm51 целувам те прегръщам те и чакам само такива новини от теб
Виж целия пост
# 7
Кана много, много се радвам за теб! Стискам палци на всичките си ръце и крака (така звучи все едно съм стоножка  Joy )
Снимките трябва да ги качиш с някой друг сайт и тук да пуснеш линк (копираш линка в някое мнение).
Ако имаш поща в gmail, там можеш да качиш снимките. Има и много други сайтове, но един от най-използваните тук из форума май е www.snimka.bg. Във всеки от сайответе за качване на снимки ще изискат да се регистрираш.
Ако имаш нужда от помощ пиши ми на лични. Много ми се иска да видя Дани Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Кана много се зарадвах за теб,дано ти съхранят гърдата и всичко  да приключи добре.Туморът ти е намалял благодарение на химеотерапията,както се получи и при майка ми/3 курса предоперативно/ и на нея запазиха гърдата и сега на 23 ден след операцията се чувства отлично.Оперира я в София- проф.Роберто Дженари, не държахме да съхрани гърдата/тумора беше 0,8 см/ и той я запазил.Благодарни сме му...Макар ,че мастектомията не е присъда...
Пускам ви един сайт с интервю на проф.Дженари.
http://www.health.bg/lang_bg/listtopics.php?id=10&atype=7&aid=123
Виж целия пост
# 9
Момичета,

благодаря ви за споделената радост! Само еххо да ме ориентира как да кача снимките през gmail и ще ви пратя Дани-сладурани. Heart Eyes

А сега - нали сме се разбрали и смешки да пишем тук, та да ви разкажа нещо. Както знаете, не повръщам след химията. Този път обаче се "забавлявах". На тази вливка мъжът ми летя с мен. И понеже кацнахме със закъснение, изморени, не много ориентирани къде може да се яде толкова късно в Брюксел, решихме да си купиме нещо от един "супер" (малко магазинче с консерви и вода, собственост на пакистанец). И така, имаше 5 вида консерви - равиоли, готови супи на Кнор (2 вида) и кремвирши в доматен сос ( Sick) ). Взехме по една от вид, защото бяха по 1 евро и решихме, че ако едното не се яде, поне да има друго. Отворих аз едната супа, а от нея ме блъска миризма на целина, ама не нашата великолепна целина за супичка, а онази гадната, дето е като маруля (celеry е на английски, много гадно нещо). И така, аз обаче гладна - топля супата, хапвам до половината и не мога повече - гадноооооо, не се трае. Отварям другата - още по-зле. Мъжът ми си купи равиоли и въпросните кремвирши - няма как, ще трябва да ям нещо от неговите. И така, бодвам 3 равиолки и пак спирам - гадооост, вътре "каймата" (соята Wink ) на пихтия. Накрая яли-недояли, всичко в кофата. Лягаме си и към 5ч... Леле, ужас! Гади ми се, боли ме корем, лошо ми. Мъжът ми ме кара да повърна, защото след няколко часа ще имам вливка и да не ми стане още по-зле, а аз му казвам, че не съм яла толкова много, че да има какво да повърна. Да, ама не. Положението се влоши и тичах в банята. Повръщах повече, отколкото след първата вливка!  Mr. Green Изводът - никакви консерви, макар и на Кнор! Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да, консервите за кофти работа. Аз май само грах, царевица, нахут и пастет съм купувала в последно време като консерви.
Виж целия пост
# 11
 Joy Joy Joy
Излиза, че химията по ти понася от Кнор  Joy
Виж целия пост
# 12
  smile3555 Lele....ama nosi si ne6to "ot doma " za vseki slu4ai da si ima6 ako pregladnee6, naprimer iabalki... konservi i to sas samnitelen proizhod...... #Crazy
Kaji kakva e himiata pls....
Виж целия пост
# 13
Късметче,

химията е от червената, като сок от червен грейпфрут.
Виж целия пост
# 14
Дами,

а да ви разкажа ли как паднах вчера...с Дани в кенгурото?  Rolling Eyes Сега ми е смешно, ама вчера се бях сбъркала. Значи, отиваме да вземеме свекърва ми. В колата сме аз, мъжът ми, свекър ми и Дани, който спи в кенгурото. Слизаме от колата и тръгваме да се качваме по стълбите в нейната сграда. Аз - с една рокличка, ама къса, зад мен се качва свекър ми, а отпред - мъжът ми. Дани сладко си спи, а аз на предпоследното стъпало на едната площадка се спъвам, ама супер силно и политам напред. Разбирайки какво ще последва (как ще се разпльоскам  Laughing ) с дясната ръка притискам детето към гърдите си, а с лявата се опитвам да се подпра. Резултатът - аз на 3 крака (пребила се по колене + подпряна на една ръка) стискам бебо, надупена с този минижуп към свекър ми и не мога да помръдна.  newsm62 Коленете ми се натъртиха здраво и не можех и да помръдна. Но за щастие Дани даже не се и събуди. А после в колата мъжът ми изръси следното: "Мило, като чух, че падаш и се втурнах надолу да видя да не ти се разместила перуката."  Joy Joy Joy Само си представете ако се беше разместила каква гледка щях да открия - коленичила на 3 крака, надупена към свекър ми, с кривнат перчем... хахахааааааааааа... като онзи старец от Бени Хил.  Хайде, посмейте се за моя сметка. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия