козметично студио BELIZE

  • 6 567
  • 9
Здравейте!Интересувм се,дали някоя от вас е посещавала козметично студио BELIZE?Намира се до пл.Славейков Simple SmileДоволни ли сте от процедурите.Преди 1 седмица ходих да ми пичистят лицето и после с дерсонвал.Попринцип нямам много пъпчици.Момичето което ме стискаше,имах чуството ,мче стиска и там където няма никаквъ пъпки.както и да е ,болката беше непоносима по едно време...
Преди 1 година също бях там за поистване ,Почистиха ми лицето,след това ме минаха с дерсонвал.Тръгнах си,червен,червен все едно съм бил на война Simple Smile))след около 2 дни почнаха да ми излизат огромни хериси от дясната страна на врата,-точно до ухото.Когато отидох на кожен лекар ми казаха ,че е от козметичните процедури...
Сега не ми излезе херпис,да чукам на дърво но лицето ми е още червено и на ранички.Та искам да попитам нормално ли е да се изпитва такава непоносима болка,когато ми поистват лицето и дали е номално да изглеждам все едно съм бил на войа винаги след такова почистване ?
Досега съм бил само там на козметик,но след около 2 седмици мисля пак да ида да ми го почистят,понеже съм с мазна кожа и незнам кой салон да посетя:)))
Виж целия пост
# 1
Здравейте!Интересувм се,дали някоя от вас е посещавала козметично студио BELIZE?Намира се до пл.Славейков Simple SmileДоволни ли сте от процедурите.Преди 1 седмица ходих да ми пичистят лицето и после с дерсонвал.Попринцип нямам много пъпчици.Момичето което ме стискаше,имах чуството ,мче стиска и там където няма никаквъ пъпки.както и да е ,болката беше непоносима по едно време...
Преди 1 година също бях там за поистване ,Почистиха ми лицето,след това ме минаха с дерсонвал.Тръгнах си,червен,червен все едно съм бил на война Simple Smile))след около 2 дни почнаха да ми излизат огромни хериси от дясната страна на врата,-точно до ухото.Когато отидох на кожен лекар ми казаха ,че е от козметичните процедури...
Сега не ми излезе херпис,да чукам на дърво но лицето ми е още червено и на ранички.Та искам да попитам нормално ли е да се изпитва такава непоносима болка,когато ми поистват лицето и дали е номално да изглеждам все едно съм бил на войа винаги след такова почистване ?
Досега съм бил само там на козметик,но след около 2 седмици мисля пак да ида да ми го почистят,понеже съм с мазна кожа и незнам кой салон да посетя:)))
Принципно,всичко това със зачервяването си е индивидуално.Зависи си от кожата.Иначе аз и всички около мен,които посещават козметик казват,че това зачервяване като едно време вече го няма.Сега козметиците стискат с нещо като марлички на пръстите и ползват добри успокояващи кремове след процедурата.Въпроса е дали козметика в BELIZE е добър.
Аз лично не съм доволна от фотоепилацията,правена от тях!А на майка ми й е скочила бълха един път.
Добрите козметици трудно се намират според мен.Не можеш на всеки да си довериш лицето,защото пораженията могат да бъдат фатални,така че много внимавай при следващи процедури,въпреки че всичко си е строго индивидуално!  Peace
Виж целия пост
# 2
Ходила сум там на солариум и на кла маска-доволна съм. Peace
А иначе и аз съм в търсене на добра козметичка,защото кожата ми е невероятно чувствитлна.Хоих в Ив Роше и бях сравнително доволна-за хора с мазна или нормална кожа препоръчвам салона,но с моята чувститрлна кожа си търся по-различни и щадящи процедури.
Виж целия пост
# 3
аз си правих фотоепилация там преди месец и съм доволна сега пак ще ходя но се чудя дали и там да отида на почистване на лице някой може ли да ме посаветва дали са добри козметиците там?
Виж целия пост
# 4
Няма логика да е толкова болезнено почистването,
освен ако козметичката не е с маникюр,което
абсолютно противоречи на естеството на работата
и.За хигиената изобщо няма да коментирам...
Виж целия пост
# 5
Аз съм много довона от работата на козметичките във Варненския салон Ейнджъл фейс. Имам много чувствителна кожа, но каквато и процедура да ми правят, все едно не излизам от козметик. По принцип знам, че не е до салона, а до специалиста и все пак предполагам, че те навсякъде си подбират персонала и техниката.
Виж целия пост
# 6
ох аз се чудя още дали да ходя там кажете вашите отзиви ако сте ходили там?
Виж целия пост
# 7
Ходя в Belize на кола маска. Изключително доволна съм . Козметичката се казва Марияна , но има и още една при нея не съм ходила.
Незнам също и за почистване на лице как са...
Виж целия пост
# 8
Здравейте!Интересувм се,дали някоя от вас е посещавала козметично студио BELIZE?Намира се до пл.Славейков Simple SmileДоволни ли сте от процедурите.Преди 1 седмица ходих да ми пичистят лицето и после с дерсонвал.Попринцип нямам много пъпчици.Момичето което ме стискаше,имах чуството ,мче стиска и там където няма никаквъ пъпки.както и да е ,болката беше непоносима по едно време...
Преди 1 година също бях там за поистване ,Почистиха ми лицето,след това ме минаха с дерсонвал.Тръгнах си,червен,червен все едно съм бил на война Simple Smile))след около 2 дни почнаха да ми излизат огромни хериси от дясната страна на врата,-точно до ухото.Когато отидох на кожен лекар ми казаха ,че е от козметичните процедури...
Сега не ми излезе херпис,да чукам на дърво но лицето ми е още червено и на ранички.Та искам да попитам нормално ли е да се изпитва такава непоносима болка,когато ми поистват лицето и дали е номално да изглеждам все едно съм бил на войа винаги след такова почистване ?
Досега съм бил само там на козметик,но след около 2 седмици мисля пак да ида да ми го почистят,понеже съм с мазна кожа и незнам кой салон да посетя:)))

Може би трябва да си направиш почистване с ултразвук, не е болезнено и след това зачервявания няма. И на мен ми беше неприятно със стискането, след като започнах с ултразвука, нямам този проблем, чувства се само леко парене, но след това лицето ми е много по- добре изчистено.
Виж целия пост
# 9
Може би трябва да си направиш почистване с ултразвук, не е болезнено и след това зачервявания няма. И на мен ми беше неприятно със стискането, след като започнах с ултразвука, нямам този проблем, чувства се само леко парене, но след това лицето ми е много по- добре изчистено.
[/quote]     
а това какво представлява смисал какво ти правят на това почистване с ултразвук                                                 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия