Преди или след..?

  • 3 218
  • 32
Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?
Виж целия пост
# 1
Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?
лично аз слагам кристали преди изправянето,за да предпазят косата!за мен няма смисъл вече след като е изправена да се слагат!пробвала съм и не останах доволна! Peace
Виж целия пост
# 2
и аз слагам кристали преди пресата
Виж целия пост
# 3
Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.
Виж целия пост
# 4
И аз ги слагам след като я изправя. Преди това използвам предпазващ спрей за топлинна обработка.
Виж целия пост
# 5
Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
слагам преди
Виж целия пост
# 7
по голямо количество слагам преди пресата и след това слагам много малко  Peace
Виж целия пост
# 8
След. Преди пресата салагам препарат за топлинна защита.
Виж целия пост
# 9
Слагам преди пресата. Трябва да се ползват обаче след нея, а преди това - препарат за топлинна защита. Ама на мен ми се свидят пари за такъв. Confused
Виж целия пост
# 10
Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78
Виж целия пост
# 11
Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78
Loreal Hot Liss-8 лева,пише,че предпазва от преса и сешоар! Peace
Виж целия пост
# 12
Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes
Такъв тип продукти омазняват косата,затова се слага съвсем малко.Нанасяй само по връхчетата,щом косата ти се омазнява.
Виж целия пост
# 13
Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.

Toчно така е,аз ползвам термозащитен преди преса , а кристалите последни ги слагам,те не предпазват по никакъв начин косата от изгаряне. Hug
Виж целия пост
# 14
Преди преса/сешоар...вече ползвам кристали все по-рядко и по-рядко обаче  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия