Какви са цените за боядиване

  • 1 112
  • 11
Момичета, може ли да ми кажете как вървят цените на боядисването на кв.м. с латекс?
А на мазилките?
Миналата година по това веме бяха 4.5лв на кв.м. с боята. А сега ме офертираха за 6.лв без боя  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Явно се занимаваш с фирми.Един приятел боядисва на 2.50-3.00 лв.До сега проблем с клиенти не е имал доколкото знам-всички остават доволни.Тези дето са ти дали оферта ,същите от миналата година ли са?В повечето случаи ако си им пак клиентка,на втория път надуват цената.
Виж целия пост
# 2
Не разбрах всъщност от поста ти-в какъв смисъл 6 лв. без боя-за боядисване с твои материали или за шпакловане без боядисване
Виж целия пост
# 3
да без боя  Shocked
друга фирма е. Бяхме решили да правиме мазилка в коридора и на една стена като акцент. От Ойкос дадоха тази цена - 6лв без материал само работа, т.е. да дойде  и да боядиса, а аз си давам боята
Виж целия пост
# 4
Много са 6 лв. само за боядисване.Толкова вървят шпакловките. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Много трудно ще намериш фирма, която да ти даде 2,50/ 3 лв/м2 цена за боядисване. Особено пък фирми от рода на Ойкос. Ако в тези 6 лв/м2 влизат облепването, грундирането и боядисването значи не са много, а съвсем нормална цена за фирма. А мазилките са нещо много относително, но под 10 лв/м2/ за труд и много зависи от мазилката/ -трудно ще намериш добър майстор, пък бил той и "частник".
Виж целия пост
# 6
в Бургас върви 2 лв. на кв.м. боядисването. (само труд, без материали).
Виж целия пост
# 7
Чакам бояджия да започне да боядисва утре - сам си работи, не е фирма (но не се обажда, май има някакви проблеми, но силно се надявам да дойде все пак), а цената, която ни даде е 2,50 за бяло, 3 - за цветно.


Виж целия пост
# 8
Лелееее аз значи много съм се минала Crazy На нас ни взеха 10 лв на кв. Shocked
Виж целия пост
# 9
Лелееее аз значи много съм се минала Crazy На нас ни взеха 10 лв на кв. Shocked

Горната цена е без боя. Ако твоята е включвала боя, а боята е скъпа, може и така да се върже...

Макар че най-скъпата боя, която ни предложиха беше 55 лева за 4 литра, които покриват 24 кв. метра. Може да има и по-скъпи.
Виж целия пост
# 10
Лелееее аз значи много съм се минала Crazy На нас ни взеха 10 лв на кв. Shocked
ами то тази цена от 6лв, която ми дадоха е без ДДС, като сложа  боята - отива на 10лв.... Много ми се вижда
Виж целия пост
# 11
В Добрич е 2,50 лв на кв.м. три ръце без значение цвета, само труд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия