Моля посъветвайте ме за каша

  • 1 468
  • 20
Момичета моля посъветвайте ме какви кашички да давам на сина си Rolling Eyes
Захранен е с оризова и след като си я изяде цялата кутийка сега давам Елда, хареса и нея, но не зная какви каши да взимам за по нататък. Не желая да му давам плодови каши от сорта на " Бананова, праскова с мракуя" и т.н.
Иска ми се да му давам някакви полезни, зърнени кашички без значение дали са млечни или безмлечни.
Сега до дни ще въведа и глутена и избора май става по голям.
Виж целия пост
# 1
Ориз с царевица.Между другото банановата е много хубава и много се харесва.
Виж целия пост
# 2
Tedinka_ta, видяла ли си тази тема АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА КАШИТЕ? Там има и състава на кашите освен видовете каши, така че ще можеш да си избереш подходящата за твоето дете.
Виж целия пост
# 3
В плодовите каши има същите полезни зърнени култури + добавка от натурални изсушени плодови брашна.Няма ароматизатори и оцветители,ако от това се притесняваш.
Виж целия пост
# 4
8 зърнени култури и Нежни фибри на Нестле ми харесаха, но не зная на вкус как са Thinking
Да иска ми се да има зърнени колтури а не само нишесте и плодови брашна Whistling
Виж целия пост
# 5
Колко е голямо бебето?И двете каши,които си изброила,съдържат глутен,бебето първо трябва да е захранено с него преди да дадеш такава каша.Освен това,специално за кашата 8 зърна,не е зле да си захранила с повечето от културите,които съдържа,преди да ги дадеш в комбинация.Житните култури са евентуални алергени и е добре с тях да се действа малко по-внимателно.А за нишестето,в почти всички каши има такова,не само в плодовите PeaceНишестето само по себе си не е вредно,това е финно пшенично или царевично брашно...
Виж целия пост
# 6
На Милупа - ориз, царевица и тапиока и зърнената  Peace
Виж целия пост
# 7
Пробвай с царевица или оризова
Виж целия пост
# 8
Пробвай с царевица или оризова

тя е дала вече оризова, чети преди да пишеш, бе
Виж целия пост
# 9
Царевична на Фризокрем и на двете ни хареса. DoGma_PrObe, извинявай, но в ориза има ли глутен, поне така разбрах поста ти?
Виж целия пост
# 10
То друго няма какво да предложиш освен комбинация, кашите 4зърна, или 8зърна.
Единствено кашата на Фризокрем 4плода също е безмлечна и безглутенова. Аз дълго време давах от нея, преди да въведа глутена и да започвам да давам млечни каши.
А и нищо им няма на плодовите каши.
Виж целия пост
# 11
аз започнах с каша на милупа-оризова.много добро начало според мен,но незнам защо не искаш да даваш плодови!в тях има много витамини и също така има голямо разнообразие.досега съм давала само на милупа,хумана и нестле.днес купих на хип и ще видя дали ще я хареса.
Виж целия пост
# 12
за всяка отделна марка можете да проверявате дали има глутен в определена каша. преди време бях пускала един списък с наименованията на глутена във вида, в който можете да ги срещнете на етикетите. мит е, че оризовата каша няма глутен по презумпция. от всички марки, които има тук в магазините, единствено една американска оризова каша не съдържа никакъв глутен и нея взех. някои от фирмите имат и официална такава информация на сайтовете си - съдържание на глутен и други алергени в храните им.
Виж целия пост
# 13
 simplyaven ,това значи ли,че ако на дадена бебешка храна изрично е отбелязано,че е без глутен,е възможно в нея все пак да има?!Аз захраних с оризова на Милупа,като на опаковката беше отбелязано,че не съдържа глутен.Докато захраних с глутена,винаги съм купувала храни,на които е изрични обозначено,че нямат.
Виж целия пост
# 14
за глутена не знам, но разглеждах съставите на кашите в подфорума и забелязах в една от безмлечните, че пише, че може да съдържа млечен белтък newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия