Др Маджаров- хирург в Бургас

  • 7 480
  • 4
Някой може ли да ми каже нещо повече за др Маджаров,работи в Клиниката Ел Масри,пластичен хирург...ще ни се налага премахване на брадавички на бебето ми след няколко месеца Rolling Eyes...казаха ми че е най добрия в града....особено за малки дечица newsm78
Виж целия пост
# 1
Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!
Виж целия пост
# 2
Др Маджаров и за уголемяване на бюст не става, лично виждам на дружката си какво направи.
Виж целия пост
# 3
Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!


оле   аз пък само хубави работи чувам за него newsm78
божеее как да оставя детенцето си.....аз мислех при него да ходим ,просто исках някое друго мнение
Виж целия пост
# 4
Shtastlivka,na negovata ili na tvoita drujka e pravil gardi? Grinning Laughing  I az se 4udq za nego,no mai 6te tarsq drug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия