Помагат ли чайовете за кърма?

  • 1 948
  • 21
Това ми е въпроса? Помагат ли за увеличаване на кърмата наистина? Този на Хипп, хубав ли е за целта, защото и един български ми похвалиха. И освен чайчета, друго какво може да препоръчате?
Виж целия пост
# 1
На мен ми помагат, да Peace Пия не на Хип, а билков от аптеката.
Виж целия пост
# 2
Пила съм  този на Хип и определено помагаше  Peace
Виж целия пост
# 3


Здравейте!

Бих искала да питам за силиконовите накрайници за кърмене: помагат ли и лесно ли се приспособява бебето към тях?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 4
И аз пия на Хип, не знам дали помага. Казаха ми да ям сурови ядки / тъпча се с със сурови бадеми  и орехи/, много вода, кисело и прясно мляко.
Виж целия пост
# 5
Този на Хип не ми помагаше на мен. Но българскич даваше резултат до час. наливах се осезаемо и кърмата се увеличаваше
Използвах силиконов накрайник в началото, когато зърната ми бяха разранени. не съм имала проблеми, бебка сучеше нормално. Престанах да ги използвам, когато гърдите ми се оправиха
Виж целия пост
# 6
На мен не ми помогнаха
Виж целия пост
# 7
Аз пия български лактогонен чай, казаха ми, че е по-хубав от този на Хип.Не знам дали помага, може би има известна доза самовнушение, че помага.На мен лично ми помагат доста разните тестени изделия-милинки, банички и т.н.(и за кърмата и за закръгляне на формите Joy).Други лактогонни храни са овесенитя ядки, житото и суровите ядки.
Виж целия пост
# 8
Аз пия чая на Хип. Незнам колко помага, защото го пия от самото начало и не мога да сравня. Мисля като свърша тази опаковка да си купя от българския чай. Но от няколко дни пия бирена мая и поне при мен ефекта е поразителен. Grinning Освен това ям жито (което иначе не понасям) и сурови лешници и бадеми.
Виж целия пост
# 9
Да добавя и овесени ядки! Ако спра да ги хапвам и веднага ми намалява кърмата. Също трябва да се яде месо всеки ден Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от тях, в началото започнах с този на HIPP, а после преминах на българския. Освен всичко друго, покрай тях бебето почти не разбра какво са това колики, тъй като с кърмата му прехвърлях копър и анасон.
Виж целия пост
# 11
На мен лично ми помогна българския лактогонен чай.
Виж целия пост
# 12
При мен помогнаха...българския доста повече от този на ХИП. До 4я месец пиех всеки ден, сега вече не...но си имам 1 пакетче български лактогонен чай за всеки случай Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз съм доволна от българския лактогонен чай, но като цяло е добре да пиеш повече течности. Овесените ядки също помагат, но не е нужно да прекаляваш с тях.
Виж целия пост
# 14
Само ако си внушиш, че помагат. Бг чая е 100 пъти по-добър от този на Хип. Яж повечко картофи и хлебец!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия