Отзиви за играчка за баня с Мечо Пух на Fisher price

  • 608
  • 4
Някой има ли тази играчка: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5218?
Радват ли се децата? Как точно се закрепя?
Виж целия пост
# 1
А дали я има и в Джъмбо на по-приемлива цена?
Виж целия пост
# 2
Прегледах играчките в този сайт и ми омекнаха краката. Егати цените! Абе тези хора наред ли са, какви цени на ФП, какво е това чудо. Има една кухня, която принципно струва 65 долара, те я продават за 255, играчка която съм купувала от австрийските он-лайн магазини и ми излезе 25 лв с доставката, в този прекрасен сайт се мъдри за близо 80 лв, безобразие.
Не зная дали в Джъмбо не могат да заредят играчки по заявка, но все си мисля, че да пазаруваш от чужбина он-лайн е по-изгодно, отколкото от това кикиморство.
Виж целия пост
# 3
Аз я имам закрепя се с вакумчета за стените на банята ,моите деца и се радват много.Ако става въпрос за кухнята говорящата имаме и такова чудо от Джъмбо е там е 249лв. не виждам кои знае каква разлика освен че се прекарах и говори на гръцки Crazy
Това е, в Америка може да са на супер ниски цени ,но в Европа не са .Ако има кои да ти ги донесе от Америка супер,ако плащаш за доставка на обемен кашон глави падат,за една количка платих 200$ е извинявай ,но няма да повторя.
Виж целия пост
# 4
но все си мисля, че да пазаруваш от чужбина он-лайн е по-изгодно, отколкото от това кикиморство.
Peace И аз хвърлих око по чужбинските, ама нямам време дори до Джъмбо да отида Sad От Ибей с доставка е също толкова.
Кукулета, мерси  bouquet Четох отзиви в чужди сайтове и хората са доволни. Снощи поръчах Simple Smile Да видим какво ще излезе от кутията утре Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия