? за изопринозин

  • 1 508
  • 10
Здравейте!Искам да ви питам давали ли сте изопринозин на вашите деца,през кой период на годината и дали сте доволни от него?Мога ли да разчитам на него и дали въобще да  го давам от есента?
Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Давала съм на синът ми , но не мисля , че има ефект. Rolling Eyes Той по - скоро се дава при вирусна инфекция  newsm78
Виж целия пост
# 2
Давала съм, но при дъщеря ми нямаше особен ефект.
Виж целия пост
# 3
Да, миналата семица момчето ми пи. Той е на 2 години. Какта се разболя - пипна вирус и докато се опитвахме да се преборим с витамини и алтернативни методи, нещата се задълбочиха и лекаря даде антибиотик. След нея малкия вдигна високата температура и лекаря  веднага даде изопринизн, за да опитаме поне той да отърве антибиотика. Дали от него, не знам, но на третия ден спря да вдига температура и аз спрях лекарството.
Виж целия пост
# 4
Давала съм.На седмия ден малката се разболя и го спрях.Аз също пиех с нея ,защото имах херпес и аз се разболях.
Виж целия пост
# 5
Давала съм на синът ми , но не мисля , че има ефект. Rolling Eyes Той по - скоро се дава при вирусна инфекция  newsm78
Peace Не съм доволна!
Виж целия пост
# 6
Давала съм и имаше ефект, но като го спряхме пак се започна с боледуването. Но определено не толкова често..! Peace
Виж целия пост
# 7
Пих го когато боледувах от варицела, мисля че се използва по време на вирусна инфекция, а не като профилактика.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми прави много често херпангини, и често ми се налага да го давам, но това си е вирус и с него и без него пак ще отмине/ макар и по-бавно/. Не мога да кажа 100% че помага
Виж целия пост
# 9
мисля че се използва по време на вирусна инфекция, а не като профилактика.

На нас доктор ни го изписа именно за профилактика и като превантивна мярка. Докато го пи дъщеря ми пипна вирус. Вярно, кара го доста леко. Става въпрос за летния грип - изкара го за 1 ден, но не знам дали е от Изопринозина.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви за отговорите!От това което прочетох,май няма кой знае какъв ефект,и май няма смисъл въобще да го давам.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия