отзиви за сайта ''SMENZAMEN''

  • 7 953
  • 56
Моля,ако има някоя мама пазарувала от сайта на http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=530_547_555_564_617_618да сподели впечатленията си.Какво е качеството на предлаганите дрехи,отговарят ли си номерата или има разминаване и въобще заслужават ли си парите/защото не са от най-евтините LaughingРешила съм да обновя гардероба на малката,още повече,че сега има намаление на почти всичко.Надявам се да се включи някой с повече инфо smile3525
Виж целия пост
# 1
купувала съм от там само веднъж - един коледен гащеризон на малката.
Доставиха го бързо, цвета отговаряше на снимката в сайта, размера също отговаряше на посочения.
Наистина не са евтини, но според мен качеството им е много добро (ако разбира се може да се съди за това по една единствена дреха....)
дано да се включи и някой друг, който да ти помогне с повече инфо!  Hug
Виж целия пост
# 2
имам доста тяхни неща, но съм ги купувала от магазините им, а  не от сайта. За размерите имам неща който са доста умалени, по специално бодитата им, но от качеството съм много доволна.
имам дрехи от 0 - до 1 годинка, ако някой иска мога да премеря нещо
Виж целия пост
# 3
Купувам най-редовно от тях,при мен се е случвало някои неща да сауголемени,но няма проблем сменят PeaceКачеството е перфектно-заслужава си Peace
Виж целия пост
# 4
А може ли някой да даде адреса на магазина,за да се видят нещата "на живо"...И ако има представа,може ли да сподели и там ли цените са акто в интернет магазина или има разлика.Мерси предварително!
Виж целия пост
# 5
Добро утро на всички и благодаря за отговорите.Не знаех,че имат магазини.И аз се интересувам от адреса.nesinesi мояята дъщеря е на 5 год. и няма да е нужно да мериш ,освен ако друга мама не изка. WinkОдзивите са добри,ще се копува newsm44 лек ден на всички,аз отивам да работя bye
Виж целия пост
# 6
И аз съм харесала няколко неща, бихте ли споделили къде имат магазини  Hug
Виж целия пост
# 7
И аз често пазарувам от online магазина им. Качеството на дрешките е страхотно, ако се колебая за размера, куриера на фирмата ми носи и двата размера и аз на място меря. Според мен цените си заслужават спрямо качеството и отзивчивите момичета, които работят там Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм купувала само от магазина им в Пловдив, цените в магазина са доста по-високи, за качеството няма какво да се казва, много са добри. Размера съвпада, но ги взимай по см.
Виж целия пост
# 9
Аз също съм доволна. Купих на сина ми доста неща от там. Качеството е много добро, размерите си отговарят и ги доставят много бързо.
Виж целия пост
# 10
Магазинът в София, не е ли на Солунска, малко преди "Хр. Ботев"?

Загледах се в тези якета, но ми е трудно да преценя така по снимка, винаги съм предпочитала да го пробваме на място, затова не съм пазарувала онлайн. Стоките предлагани в сайта, има ли ги в магазина, за да можеш да ги видиш на живо?

http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=530_547_555_564_572_573_750
Виж целия пост
# 11
качеството е добро,чак страхотно не бих казала
имат два големи недостатъка, които ме спират да купувам повече от тях-
няма описание на материите и не знаеш , какво точно да очакваш /или поне нямаше преди/ ,имат доста неща с материи, неподходящи за деца
и...твърде надути цени
определено предпочитам Ларедут
сега видях,че пишат по 2-3 думи за  материята, но пак съм предубедена след едно поръчано яке с косми,които детето непрекъснато напъхваше в устата Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен. Пазарувам от време на време от там, като цяло съм доволна и от дрешките и от качеството на обслужване. Хубаво би било, да има повече такива интернет  shop-ове.
Виж целия пост
# 13
И аз съм пазарувала оттам. Определено ми харесаха дрехите. Имаме зимно яке, което прах доста пъти и цветът му не мръдна и най-впечатлена останах от един чорапогащник, който след упорито носене (и много ходене с него без пантофи Simple Smile се запази без никакви бобчета и без никакви протрити места на петичките или на пръстчетата - нещо, което не бях срещала до този момент. Така че - стават. Не знам какво за вас значи СТРАХОТНО качество или БИВА, но за мен е повече от задоволително. Бебешки дрехи все още не съм пробвала, но смятам и с тях да опитам скоро Simple Smile И наистина мисля, че това е единствен онлайн магазин (в БГ) за детски дрехи с такова разнообразие. Дано и други да се появят.
Виж целия пост
# 14
Имат магазин и на бул.Черни връх.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия