Въпрос за ВМИ-Пловдив

  • 2 005
  • 24
 Simple SmileЗдравейте на всички,които четат.
  Обръщам се към момичетата от Пловдив.
  Има ли някоя от вас впечатления от ВМИ-Пловдив и по-конкретно лапароскопско изсредване там.Как става приемането и чака ли се.Добри ли са специалистите.
 Предварително благодаря за отговорите. Thinking
Виж целия пост
# 1
Здравей Рrincesa13,
аз по принцип не съм от Пловдив, но от няколко години живея в града. Винаги, когато съм говорила с познати по здравни теми са ми казвали, че специалистите във ВМИ са много добри. Самата аз ходя на гинеколог при доктор Маркова, която е от ВМИ, но аз ходя в частния й кабинет. За сега съм доволна от нея. Това е всичко, което знам по въпроса.
Виж целия пост
# 2
 GrinningБобо,благодаря за отговора.
И аз по принцип не съм от Пловдив и даже не знам къде се намира ВМИ.
И си мисля,понеже е Висш Медицински Институт,да не би да гледат студенти,ако е така ще умра. Embarassed
Виж целия пост
# 3
Изобщо не се притеснявай за това. Доколкото знам Медицинския университет се е отделил административно от ВМИ-болницата. Освен това, ако не греша, ВМИ е някъде на Пещерско шосе, а Медицинския университет е на бул. Васил Априлов. Всички казват, че във ВМИ са добри специалисти. Междувременно приятелката на мой колега, която е бременна в 9-ти месец се разболя от пневмония и я настаниха именно във ВМИ, защото, освен другите специалисти, гинекологичното отделение било много добро и ако стане нещо там най-добре ще й помогнат (това го е казал лекар от 2-ра градска). Надявам се да нямаш проблеми и всичко да е на ред. Успех.
Виж целия пост
# 4
ВМИ сега е МУ (Медицински Университет). За лапароскопия трябва да отидеш на Пещерско шосе, там се премести цялата АГ част. И, разбира се, че ще има студенти, това е университетска болница, със самото си постъпване се съгласяваш да присъстват и студенти.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Имам една приятелка, която работи в счетоводството на МУ. Веднъж нещо говорихме за болници и тя каза, че сега МУ си бил съвсем отделно и нямали нищо общо с болницата и лекарите, та затова написах горното мнение, но е сигурно това делене е само финансово-административно, след като Мели пише, че на Пещерско обучават студенти.
Във всеки случай си мисля, че е важно да ти направят изследването качествено и резултатите да са добри. Дори и да гледат студенти - не е много приятно, но все пак те са лекарите на утрешния ден.
Виж целия пост
# 6
Аааа има си студенти и специализанти Grinning-и на старото ВМИ и на Хирургиите на Пещерско Mr. Green
Виж целия пост
# 7
 Grinning Момичета,благодаря за отговорите.
 Така или иначе при мен нещата се отлагат за другия месец.
 Всъщност и аз съм чувала само хубави неща за ВМИ-специалистите,но по-конкретно ми се искаше да чуя нещо преживяно.
 То за студентите не е много приятно,но какво да се прави-"трай,бабо,за хубост" Laughing
Виж целия пост
# 8
Здравей,Принцеса!Да,във ВМИ има студенти,но щом ще правиш лапароскопията през другия месец,такива няма да има.Те са във ваканция.В момента няма дори стажанти.Специализантите са си почти редови лекари.Така че-не се притеснявай за това.Бъди сигурна,че ще бъдеш обслужена на ниво!Към кого си се ориентирала за лапароскопията.
Виж целия пост
# 9
Здравей,Принцеса!Да,във ВМИ има студенти,но щом ще правиш лапароскопията през другия месец,такива няма да има.Те са във ваканция.В момента няма дори стажанти.Специализантите са си почти редови лекари.Така че-не се притеснявай за това.Бъди сигурна,че ще бъдеш обслужена на ниво!Към кого си се ориентирала за лапароскопията.

 Е,така вече по се диша.Ориентираха ме към проф.Милчев/?дано не греша името,но е или това или подобно/
Виж целия пост
# 10
Абсолютно правилно!
Виж целия пост
# 11
А за коя доктор Маркова става въпрос?
Виж целия пост
# 12
А за коя доктор Маркова става въпрос?
Къде я видя таз Маркова?! newsm78
Виж целия пост
# 13
Самата аз ходя на гинеколог при доктор Маркова, която е от ВМИ, но аз ходя в частния й кабинет. За сега съм доволна от нея. Това е всичко, което знам по въпроса.

Тук Crazy Ще ми се да знам дали е същата при която аз ходя...
Виж целия пост
# 14
Маркова, при която ходя аз, се казва Румяна Маркова, главен асистент от ВМИ. Частният й кабинет е на бул. 6-ти септември във високия блок до Фламингото, номера според визитната картичка е 126. Ако твоята е същата пиши дали си доволна. На мен ми я препоръчаха, но нещо хич нямам вяра на лекарите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия