как да разбера?

  • 2 222
  • 26
ZDRAVEITE otnovo.parvo iskam da se izviny ,4e zaradi moi vapros se izpokarahte.i vtoro - ve4e treta sedmica e taka ,nyma krv , nyma ni6to.samo v na4aloto natretata sedmica mi pote4e obilno krav , samo vednaj i tova be6e.sledva6tiy pat kato otidoh v toaletnata i ve4e y nyma6e tazi krav , be6e se prevarnalo v ne6to mnogo tamno kafyvo po4ti 4erno i tova.oba4e na drugiy den si be6e pak sa6toto svetlo kafyvo.i to ne da mi te4e kato pri normalniy cikal ,ami samo kato se izbar6a,i tova e....
i otnovo blagodarnosti za tezi koito mi otgovoriha.javascript:void(0);
Peace
Виж целия пост
# 1
 newsm78А ти на лекар не си ли ходила?
Виж целия пост
# 2
Отиди на лекар Peace
Виж целия пост
# 3
Направи си тест и отиди на лекар Naughty
Виж целия пост
# 4
Пробвай да пишеш на кирилица! Преди това обаче отиди на лекар!  Peace
Виж целия пост
# 5
Ако го напишеш на кирилица и дадеш линк към темата,за която говориш може и получиш съвет.
Виж целия пост
# 6
Четох,четох...Два,три,пет пъти...И пак нищо не разбрах.Кой за какво се е карал,кръв,кафяво,черно,после светло кафяво...... newsm78Как да разбереш какво,скъпа авторке на темата?И при всичките тези цветове,дето са изтекли от теб,отиде ли на лекар?Ако някой е разбрал повече,моля да ме светне.
Виж целия пост
# 7
Абе майтапа на страна, ама и аз неразбрах какъв е въпроса  newsm78. Ако имаш проблем с цикъла или се съмняваш да не си бременна пък имаш кафяво течение логично е да отидеш на лекар  Wink. Ако зададеш директен въпрос ще получиш повече адекватни отговори, ама така малко гадаем за какво иде реч   bouquet
Виж целия пост
# 8
Тръгвам да давам съвети, а то нищо не мога да разбера...а бе пишете на кирилица бе хора!
Виж целия пост
# 9
отиди на лекар ooooh!
Виж целия пост
# 10
 newsm78 значи аз какво разбрах четеики между редовете-

така си го превеждам аз-дошло и както винаги нормално, но цвета бил кафяв и с оскъдно течение...та ни пита дали на някой му се е случвало.
Може да е хормони, може да е всикчо, момичетата са те посъветвали отиди на ДОКИ.
Виж целия пост
# 11
Ето предишната тема, в която са се карали Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323916.0

А ти, lilivi, отиди на лекар, вместо да ни караш да гадаем какво се случва с теб. И ако пишеш на кирилица, повече хора ще си направят труда да прочетат темата и да отговорят на въпросите ти.
Виж целия пост
# 12


Отивай бързо на доктор! Тука не е клиника Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Хм,извинявам се,ама и аз нищо не разбрах от всичко. Rolling EyesДали е бременна или получава аборт?
Виж целия пост
# 14
.... Joy Ти наред ли се , бе момиче ... newsm78

след поста ти това продължава 6 дена и ти още ли не си отишла на доктор smile3555... ние да не сме врачки  newsm78 ????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия