Намерих фотоапарат с много снимки, искам да го върна на собствениците!

  • 10 147
  • 118
Здравейте, на връщане от морето, някъде около Габрово на земята намерихме фотоапарат с 400-500 снимки от цялото пътуване на едно семейство с малко дете. Понеже никъде по снимките няма уличаваща самоличността им информация, реших да пусна няколко снимки тук с надеждата някой да ги е виждал, познава и т.н. Ако познавате или имате информация за хората, кажете я или им кажете да се свържат с мен и да измислим начин да им върна апарата и снимките. Предполагам е много гадно да си изгубиш снимките от едно цяло пътуване.

PS. Не знам дали това е подходящия раздел, ако модераторите сметнат нека преместят темата.

Благодаря ви предварително за помощта.

Виж целия пост
# 1
Не ги познавам хората,но браво ,че се наемаш да ги дириш...малко останаха такива като теб
п.п.Сигурно ще я преместят темата
Виж целия пост
# 2
пусни темата в клюкарника, преди няколко месеца една мацка намери собствениците на едни други загубени снимки
Виж целия пост
# 3
Аз мисля че това май май не са българи  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз мисля че това май май не са българи  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
и как разбра? Wink
Виж целия пост
# 5
 Hug

Дано да ги намериш  Hug
Виж целия пост
# 6
пусни темата в клюкарника, преди няколко месеца една мацка намери собствениците на едни други загубени снимки

Наистина ли?!  Shocked Прекрасноооооо  Peace Peace Peace

Според мен, тези хора са си чисти българи....
Виж целия пост
# 7
Браво,че все още се намират честни хора ,като теб  bouquet
 
Виж целия пост
# 8
Thinking момиченцето май е на около две годинки, дали няма да го познаят в отчетните? 
има го на почти всички снимки  Peace
Виж целия пост
# 9
 Поздравявам авторката на темата ,малко са съвестните хора ,като вас. Ние загубихме фотоапарат със снимки от цялата почивка в центъра на Приморско,но досега никой не се е обадил,че го е намерил Sad.
Виж целия пост
# 10
Аз мисля че това май май не са българи  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
и как разбра? Wink
Че то си личи от 5 км , че не са българи.Поне повечето.Приличат ми на унгарци Flutter
Виж целия пост
# 11
Пусни снимки в отчетните наистина.

И браво!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Няма значение какви са хората, ако успеш да ги намериш и да им върнеш апарата ще е супер Hug
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за милите думи, и за протокола съм от мъжки пол. Simple Smile Освен това за първи път пиша тук и нямам идея какво е "отчетните". Simple Smile
И не мисля, че извършвам някакво доблестно геройство, просто е правилното нещо и най-вече ще е хубаво хората да си получат снимките. Simple Smile
А и още нещо - мисля, че хората може да са от Кюстендил, на една снимка ги има пред кола с КН-започващ номер, но другото не се вижда, но може и да не е тяхната, а просто кола. А да и морето им (или поне част) определено е било на Несебър.

Виж целия пост
# 14

пуснете темата и във форума на този сайт www.photo-forum.net , така вероятността да се намерят собствениците на снимките най-малкото се удвоява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия