капки БЕБИНОС ?

  • 1 928
  • 18
здравейте имам въпросче. има ли майчета които са ползвали капки БЕБИНОС. на листовката пише от 3 до 6 капки за деца до 1 година, но кога да ги давам. приди или след ядене. ние сме на един месец и 11 дни и ни мъчат яки колики. благодаря придварително! дано да ни помогнат поне малко.
Виж целия пост
# 1
аз ги давах преди ядене
Виж целия пост
# 2
мисля, че всички капки против колики независимо от марката се дават преди ядене Peace
Виж целия пост
# 3
мисля, че всички капки против колики независимо от марката се дават преди ядене Peace
То4но така PeaceИ нас ни мь4иха страшни колики,давала сьм и тези капки,но те определено нямаха никькьв ефект при нас Tired
Виж целия пост
# 4
Аз ги давам с млякото и общо взето съм доволна от тях
Виж целия пост
# 5
мисля, че всички капки против колики независимо от марката се дават преди ядене Peace

Така е  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала тези капки,давах ги преди ядене и бях доволна.Едно шишенце не бях използвала,а с баткото ползвах Саб и нямаше кой знае какъв ефект.
Виж целия пост
# 7
благодаря на всички за бързите отговори. надявам се да ни помогнат знам че всички капки са за успокоение на нас мамите но ние сме длъжни да направим всичко за да им помогнем в този гаден период на коликите.
Виж целия пост
# 8
Аз ги давах при нужда след ядене вечер когато има колики,защото не сме имали всяка вечер.
Имаха добър ефект.
Виж целия пост
# 9
Аз ги давах при нужда след ядене вечер когато има колики,защото не сме имали всяка вечер.
Имаха добър ефект.

И аз така. Не съм ги давала по схемата, защото не му бяха редовни коликите.
Виж целия пост
# 10
На двете ми деца давах Саб симплекс-и двамата нямаха никакви колики
Виж целия пост
# 11
Аз ги давах на дъщеря ми  след ядене или в млякото и нямаше кой знае какви колики.Не знам дали се дължи на тях,но беше спокойна.Сега синът ми го мъчат страшни колики и мисля пак да давам бейби нос.Засега сме на саб и на колиф.
Виж целия пост
# 12
Мехлемчето Бебинос ни помагаше много повече.  Peace
Виж целия пост
# 13
купихме и мехлемчето ползвала съм го 2 пъти успокоява се за 20 мин. и после пак наново, но поне имаме малък ефект
Виж целия пост
# 14
преди ядене,но давай по 2-3 капки,че още сте много малки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия