какво да правя....

  • 1 511
  • 15
в пети месец съм, накрая. качила съм само 2 килограма, но дупето и краката ми са станали огромни. как да ги понамаля малко така, че да не преча на детето? избщо да опитвам ли или да трая докато родя? не мога да се гледам в огледалото така, а още повече се ядосвам като се наложи да обличам нещо - всички панталони са ми отеснели.
Виж целия пост
# 1
На мен в четвъртия месец започна да ми се разширява таза. Чудя се аз, не съм напълняла, а не мога да си вляза в дънките. То какво било...
Възможно ли е да задържаш течности? Ако е така, пий повече вода и шипков чай.  Много вероятно е хормоните да си казват думата, за да пълнееш на "женските места".  Особено, ако бебенцето е момиченце.
При всички случаи не яж тестени храни  - те и без това не носят нищо хубаво на бебето. Нито на теб.  pregnant Целувки на теб и на коремчето!
Виж целия пост
# 2
В какъв смисъл "да не преча на детето" ?
Нормално е да понапълнееш през бременността.... пък и 2кг. нищо не е Wink Не се тъпчи с тестени храни и избягвай до колкото можеш сладкото  Peace
Виж целия пост
# 3
Това,че можеш да пречиш на детето не го разбрах newsm78
Съвсем нормално е през бремеността да качих 10кг и повече, а колкото до панталоните -забрави за тях и носи рокли Laughing
Виж целия пост
# 4
Това,че можеш да пречиш на детето не го разбрах newsm78

исках да кажа, че много ми се иска да направя една диета, но се притеснявам да направя някоя беля докато "гладувам" или докато правя упражнения..  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Как го направи тоя номер в 5-ти месец накрая да качиш само 2 кг  Grinning Ти за мен си герой.Аз сега съм в 3-ти, качила съм до сега 2 кг а като ме мери лекарката ми каза, че имало момичета, които в 3-ти вече са качили по 5-6 кг. Според мен не бива да се притесняваш и да пазиш диети.Хапвай зеленчуци и плодове, пий вода и фрешове и така.
Виж целия пост
# 6
Лично аз ти завиждам благородно за качените килца - моите бяха много повече Wink. Диетка, която можеш да направиш е да се ограничаваш със сладките и тестени храни. Иначе, ако имаш време и желание можеш да се запишеш на Йога или Пилатес за бременни.
Виж целия пост
# 7
Ето ти диета
Нормално е тазът да ти се е разширил.
Упражнения само за бременни. Пусни си търсачка и все ще излезе нещо, щото са ме мързи да търся и съм се разплула от жега на работното си място.....
Виж целия пост
# 8
В какъв смисъл "да не преча на детето" ?
Нормално е да понапълнееш през бременността.... пък и 2кг. нищо не е Wink Не се тъпчи с тестени храни и избягвай до колкото можеш сладкото  Peace
Точно така, thumbsupАз се тъпчех точно с такива нещица и затова бях качила 28 кг #CrazyАма вече си върнах кг преди да забременея Grinning
2кг нищо не са за в 5-тия месец NaughtyСъвсем нормално е за цялата бременност да се качат 10-15 кг най-много,ама аз все си мислех,че бебето ще остане гладно,та заттова така попрекалих....  Embarassed
Виж целия пост
# 9
ако задържаш вода, обезателно трябва да намалиш драстично солта в храната си. най-добре да я спреш, стига да можеш да ядеш без сол и в допълнение пий много дова -мин. 2 литра на ден
Виж целия пост
# 10
за сега казват, че е момиче. притеснява ме само тава, че всичко се качва по дупето и бедрата. и лекарката се чуди на двата ми килограма, но аз си ги усещам... ще пробвам с малко упражнения. благодаря ви.
Виж целия пост
# 11
2 кг хич не са много,даже не личат,освен ако не си по-нисичка.Може би си склонна да качваш кг точно по тези места,всичко е индивидуално.Точно сега нямаш нужда от диета,пък и кг ти даже са малко за този етап от бременността,може би трябва да ограничиш тестените изделия,сладките и мазните храни и да наблегнеш на по-полезните храни.Не се шашкай,след раждането нещата най-вероятно ще си дойдат на мястото. Wink
Виж целия пост
# 12
направо ти се чудя какво се тревожиш за 2 кг и то в 5 месец!!!Аз след 5ти месец  не качих и грам, на мен в началото ми се лепяха килцата.Живей с мисълта, че минимум 7 ще качиш, но те се свалят при раждането.
Виж целия пост
# 13
Абе нищо не е 2 кг за тия месеци.Аз дотук съм качила 5 кг,ама почти не ми личат,повече имам на корема и циците май,170 съм,даже не ми личи много бременността и бъзикам мъжа ми,че още мога да излъжа някой newsm48
Виж целия пост
# 14
Никакви диети според мен.Разхождай се повече и пий много течности Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия