пералня CANDY GRANDO 45 см дълбочина ползвали ли сте?

  • 16 208
  • 55
Здравейте!Пиша за първи път и се надявам някой да сподели опита или мнението си.Харесала съм си пералня Канди Грандо с дълбочина 45 см. и капацитет 6 кг!!!Звучи добре,нали.?Освен това лесно може да влезе в шкаф и да изглежда като вградена.Пиша ви ,защото ме притеснява единствено това , че я няма в официалния сайт на Канди.Пералнята е в Технополис.От доста време следя форуми,чела съм и хубави и лоши неща за магазина.Вие какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
не харесвам марката Канди  Sick
А и какво общо има магазинът със самия уред?  Thinking
Ако все пак чак толкоз ти харесва я купувай.
Виж целия пост
# 2
Благодаря,Шани 4е си се постарала да отговориш!За да ви питам значи ми харесва уреда.Но аз искам да разбера ,ако пералнята я няма в сайта на Канди бихте ли си я купили.
Надявам се някой ползвател  Simple Smile да ми пише нещо съществено.
Виж целия пост
# 3
Това, че я няма в сайта означава, че или е по-стар модел, или не са си обновявали сайта скоро. Странно, но не само в БГ се случва това. Аз ползвам фурна за вграждане с пиролиза на АРИСТОН, която също я няма в официалния сайт, донесена ми е от Италия. Изписах модела в Google-то и излезе всичко за нея, включително че е модел от миналата година на АРИСТОН.
Ако това, че не е в сайта те притеснява запиши си номера на модела и я потърси.
Аз също, както Шани, не бих си взела уред Кенди!
Виж целия пост
# 4
аз си купих такава пералня - същата и от същото място - технополис миналата година по това време - помня само че цената беше по-висока от тази за нормално-дебелите перални, но аз избирах пералнята по размери и тази беше най-тънката и читава която намерих- малко е шумна, но иначе е много умно нещо и съм доволна като цяло - сложих я под плота на мивката и до нея се пада самата мивка, но е свободно стояща и се вижда - под плота има само една вратичка на шкафа, а там където е пералнята не сложих вратичка защото нямам място да я отварям, но принципно ако имаш място ще стане по-хубаво и за отбелязване имах едва 55 см. ширина на плота, в който трябваше да вместя нормална мивка и затова взех тази пералня- стана хубаво (извън темата: кухничката ми е по-малка от банята има няма 2,70 квадрата и вътре намерих място на печка, хладилник и пералня - нормални и всички шкафове са вдигнати във въздуха т.е. на стените за да има място долу - на пода имам само шкаф на мивка с пералня под плота ...дори бар плот в едния ъгъл заформих )
Виж целия пост
# 5
Толкова ли са лоши като качество,а цената не е като на Краун или Нео.Предстои ми закупуване на пералня.Момичета,моля помагайте:)
Виж целия пост
# 6
 а бе нищо им няма да пералните Candy - цената съвсем не беше малка специално на тази - около 700 лв. май - каква помощ очакваш в избора си не разбирам - ако си притиснат/а от мястото и ти трябва ТЪНКА пералня е ОК (на това отгоре е адски икономична от към ток и вода) - хора разни, отзиви също- успех- и какво като я няма в някакъв сайт, има си гаранция и всичко и е както трябва (събира 6 кг!) - (на мен пък ми казах да не купувам индезит, аристон и зануси и не купех нищо такова)...
Виж целия пост
# 7
Преди около 5 години ми се наложи да купувам пералня... Исках да е изненада за жената и направих много обстойно проучване, щото не се бях занимавал с такава техника...Приятел-техник ми каза, че Канди е Мерцедеса на пералните... Взех една от най-новите модели, тогава, за около 620 лева... С нея се занимава единствено съпругата ми, налагало ми се е да я включвам 2-3 пъти, когато е отсъствала за по-дълго от дома... За 5 години не е имало проблеми...  Peace
Виж целия пост
# 8
Приятел-техник ми каза, че Канди е Мерцедеса на пералните...

 Joy Joy Joy
...тоз да си скъса тапията, дето ти е казал така.
Виж целия пост
# 9
Ще му кажа, въпреки, че не си обосновала предложението си...
Човека се обоснова, повярвах му тогава, тъй като и аз имам някакви технически познания, освен това и времето показа, че уреда е качествен... Използваме го яко - имаме деца...
 Не съм рекламно лице на пералня - просто споделям опит с определена марка...  Peace
Виж целия пост
# 10
С две ръце за Канди  Peace PeaceМного съм доволна  bowuu
Виж целия пост
# 11
Приятел-техник ми каза, че Канди е Мерцедеса на пералните...
Аз все си мислех, че мерцедеса на пералните е Миеле  Laughing
Както и да е, към авторката: нямам лични впечатления, като цена Канди е много добре за екстрите, които предлага. Но като цяло преди време четох тук подобна и доста хора се оплакваха като цяло от марката Канди (най-вече от котлони и абсорбатор, доколкото си спомням), не конкретно от пералните. Най-лесно отиди в един сервиз за перални и питай коя марка и кой модел се ремонтират най-често.
Виж целия пост
# 12
сиренце,благодая ти!това е един от умните отговори.Все пак теми4ката ми е-......ползвали ли сте.Благодая и на другите за истинските отговори.А пук за тапии  или пук Канди не ми харесва или кжо толкожа се претриса6-за авторите-маи не е по темата
Виж целия пост
# 13
Най-лесно отиди в един сервиз за перални и питай коя марка и кой модел се ремонтират най-често.

това също не е супер правилно...
...ремонтираме всичко... В момента се ремонтират изключително нови урУди (от всякакви марки) и стари над 18-20г.
Поне сервизът на Канди е добър.
Виж целия пост
# 14
Предлагам и една тема кои сервизи са добри, понеже при уредите така и така е на късмет  Laughing
А какво точно се разбира под добър сервиз? Бързо ремонтират, подменят, не се чака за чаркове?
Шани, що да не е правилно това за сервиза? Примерно за пералня Самсунг ме отказаха точно тези  в сервиза, скапвал им се програматора(или пак нещо такова, дето струваше колкото 1/2 пералня) след няма и 2-3год.  Rolling Eyes Иначе аз се бях надъхала силвър-нано, йони, лсд дисплей, за 600лв  Tired
Аз сега последно се чудя между Аристон и Горение за пералня  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия